2733
2734

فقط سونو رفتم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط استرس وارد میکنن

بله دقیقا

و من در بارداری اولم، پیش یه دکتر تاجر می رفتم، بعد از اینکه کلی استرس و شب بیداری کشیدم، خانه بهداشت و یه دکتر تو یه بیمارستان، بهم گفتن اصلا لازم نبوده چون ان تی عالی بوده

2738
اگه اولی خوب باشه ، دومی لازم نیس ولی دکترایی که تجاری وبازرگانی کار می کنن، می فرستنت که اسم خودشو ...

اصلا اینطور نیست 

تو ازمایش غربال گری دوم که اسمش کوادمارکر هست ، چهار مورد بررسی میشه که هیچکدووووم تو ازمایش غربالگریه اول نیست و برای چکاپ بیشتره 

و دکتر من اصلاااا جای خاصی رو معرفی نکرد ... 

میتونید این لینک رو بخونید تا متوحه بشید که چی هست این ازمایش

http://sadrasono.com/آزمایش-غربالگری-چهارگانه-کواد-مارکر/

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
فقط استرس وارد میکنن

استرس برای چی!؟ 

شما چکاپ میشی که خیالت راحت باشه نه اینکه استرس بگیری! 

اگر اینطوره پس کلا مثل قدیما نه سونو برو نه ازمایش... 

اصلا اینطور نیست  تو ازمایش غربال گری دوم که اسمش کوادمارکر هست ، چهار مورد بررسی میشه که هیچک ...

همون کواد را بهم گفتن اصلا لازم نبوده

در ضمن خودت برو کمی مطالعه کن تا بفهمی چی به چیه. کواد مال کسانیه که سونو و آزمایش غربالگری دومشون مشکوک بوده و هزینه ی آزمایش دی ان ای هم نمی خوان بدن 

همون کواد را بهم گفتن اصلا لازم نبوده در ضمن خودت برو کمی مطالعه کن تا بفهمی چی به چیه. کواد مال ...

باشه شما درست میگی 😂😂

2706