2737
2739
عنوان

بیاین 😔

72 بازدید | 6 پست

من یه چندتا مشکل دارم اگه میشه درباره هر کدوم کمکم کنید

1: همش مرگ عزیزانم جلو چشممه😔

2: بهبود روابط مادر و دختری

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرگ برای همه اتفاق میفته قبول دارم خیلی سخته مخصوصا کسی که دوستش داری

با مادرت مهربون باش سعی کن میتونی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731
فدات شم 😘

خدا نکنه گلم 💗💗

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ترس از مرگ عزیزان که کار روانشناختی میخواد البته اگه شدید باشه 

روابط مادردختدی فکر کنم برای اکثریت دچار مشکله مادرا دختراشونو درک نمیکنن کلا جانیفتاده که وطیفه مادر در قبال دختر و بهتر بگم فرزندش چیه فقط میگن بهشت زیرپای مادرانه 

یوقت اخم نکنین به مادر جیز میشین 

چه میشه کرد باید کنار اومد خودم از وقتی مادر شدم میفهمم چیزی توی وجودم تغییر نکرد مستحق بهشت نشدم بهشت زیر پام نیومد فقط و فقط مسئولیتم سنگین تر شد 

اما شما سعی کن هرجور هست کنار بیای تو مادرتو درک کن نه به عنوان اینکه محبوری و اگه ناراحت بشه عاق میشی به این عنوان که اونم یه انسانه و هرچی به دیگران بیشتر محبت کنیم و درکشون کنیم حال خودمون بهتره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸