2726
عنوان

فروش زمین میلیاردی

497 بازدید | 10 پست

سلام یکی از فامیلای دور شوهرم ک تهران هستن چند هزار متر زمین سمت انزلی داره چند هفته پیش به شوهرم زنگ زد و گفت خیلی پول لازمم اکر زمینمو مشتری بیاریو بفروشی 50 تومن پول بهت میدم اخه پول زمبنش .8.9 میلیاردی میشه الان ما هم یه مشکل خیلب بد واسمون پیش اومده و به اون پول احتیاج داریم زمینشون رو توی برنامه های دیوار و شیپور گزاشتیم و به چند تا بنگاهم گفتیم تا الان هیچکس نخواسته بنظرتون دیگه چیکار کنیم. مشتری از کجا پیدا کنیم تا زود فروش بره لطفا کمک کنینن اگه چیزی میدونین

تو این وضع بازار یکجا فروشش سخته و معمولا میخوان زیر قیمت بردارن یا معامله اش کنن . اگه تفکیک شده بود بهتر بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب به قطعه های ی ملیاردی یا پونصد ملیونی تقسیم کنید زود فروش میره کاری نداره که

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
2728

تفکیک زمین باید با اجازه شهرداری منطقه باشه کلی دوندگی و هزینه داره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اخه ما ک صاحبش نیستیم فقط اینطوری گفته که هر کس بخواد 4 هزار متری ام تقسیم میکنم میدم ولی نه کمتر.

تفکیک زمین باید با اجازه شهرداری منطقه باشه کلی دوندگی و هزینه داره

درسته حرفتون ولی میتونی اگه راه داشته باشه مثلا سه تا هزار متری خودت تقسیم کنی بفروشی چیزی نمیشه 

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
اخه ما ک صاحبش نیستیم فقط اینطوری گفته که هر کس بخواد 4 هزار متری ام تقسیم میکنم میدم ولی نه کمتر.

خب پس اون هکتاریه دیگه نمیشه من فک کردم کلش دوسه هزار متره اونجوری نه نمیشه باید تفکیک کرد یاحق🙋🏻‍♂️🌹🙏

درسته حرفتون ولی میتونی اگه راه داشته باشه مثلا سه تا هزار متری خودت تقسیم کنی بفروشی چیزی نمیشه&nbs ...

نمیدونم والا چون باید مشخص بشه معبر و کوچه و خیابون کجاهای زمین میوفته باید نقشه تفکیکی شهرداری باشه .اونم یه درصد از زمین یا قیمتش رو برای تفکیک شهرداری برمیداره

نمیدونم والا چون باید مشخص بشه معبر و کوچه و خیابون کجاهای زمین میوفته باید نقشه تفکیکی شهرداری باشه ...

درسته اینجوری قیمت زمینم میره بالا ولی بدون تفکیکم میشه ف روخت مثلا اگه حاشیه ب راه زیاد باشه بعدشم من فک کردم چند هزار متر زمینه ولی صحبت از هکتار شد ببخشید 🙏🌹🙋🏻‍♂️

عزیزدلی ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

ممنون کاربر آقام یاحق در پناه خدا🙋🏻‍♂️🌹🌹🌹🙏