2737
2734
یعنی هر کی تاپیکای شمارو ببینه میفهمه قضیه از چه قراره. حالا از الان به بعد اینم به گنجینه دانشتون ...

این که تعریف شما از واژه مذهبی غلطه به من ارتباطی نداره

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
من با این موافقم که اگه کاری بده برای هردو جنس بده..پس و دختر نداره..ما تو خونمو چه داداشم چه ماها ه ...

خب بخاطر تربیت غلط پسراست که اسیب پذیری دخترا بیشتره دیگه 

اینم میگم که اینا برای جامعه فعلی جواب نمیده باید فرهنگ سازی بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه‌نشدم !

پارک اب و اتیش تهران جوش خیلی ازاده نسبتا

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
چون خودمون دخترامون رو ضعیف بار آوردیم ما دختری بار آوردیم که صالح‌ و درسته ولی از شوهرش کتک میخوره ...

عزیزم دیگه خیلی چیزا رو نمیشه عوض کرد..مثلا قدرت بدنی زن و مرد...

خدای نکرده یه پسری بخواد به دختری آسیب برسونه از لحاظ جسمی یا جن سی؛ زور کدومشون بیشتره؟؟؟! بهتر نیست مثلا دخترا تو ساعاتی از شبانه روز تو اجتماع باشن که تردد بیشتره و امکان اذیت و آزار کمتره؟ مثلا ساعت 11 شب توی یه پارک بودن امن تره؟ یا عصر بری ساعت 6و 7؟؟؟

بحث کتک خوردن و این جیزا یه بحث جدا هست ..

2731
عزیزم دیگه خیلی چیزا رو نمیشه عوض کرد..مثلا قدرت بدنی زن و مرد... خدای نکرده یه پسری بخواد به دختری ...

تربیت پسرا کاماا غلطه که فکر میکنن هر غلطی دلشون میخواد میتونن بکنن و به کسی تجاوز کنن و دست بزنن

این دیگه تقصیر دخترا نیست تقصیر پسره و خونواده ی بیفرهنگشه

🧍🏻‍♀️=🧍‍♂️
خب دوس  پسرت مشکل این تاپیکه 😃 میگن نباید دوس پسر داشته باشی  دست میزنه بهت وواینا &nbs ...

😂😂ولا من دست میزنم ک اون دست نمیزنه. اصن بخاطرهمین اخلاقشه عاشقش شدم دیگه 😍😃

❤️
2738
کامل خوندم🤥🙈💝

متوجه اخر شدی دیگه😂

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
خب بخاطر تربیت غلط پسراست که اسیب پذیری دخترا بیشتره دیگه  اینم میگم که اینا برای جامعه فعلی ج ...

من از لحاظ جسمی و عاطفی گفتم.....کاری هم به تربیت نداره توی یه ماجرای دوستی که ول میشه؛ دختر بیشتر آسیب روحی و عاطفی میبینه یا پسر؟؟؟

تعریف شما با من از مذهبی بودن فرق داره من به یه عده بسیار کم و خاصی میگم مذهبی این اولا منم به کسی ...

هر کی این تاپیک زیر رو بخونه معنی حمله که گفتم میفهمه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4798949/مامانم-میگه-ارایش-کن

زین‌پس مسئولیت ترکیدن تاپیکهایم را به داعش واگذار میکنم.  
عزیزم دیگه خیلی چیزا رو نمیشه عوض کرد..مثلا قدرت بدنی زن و مرد... خدای نکرده یه پسری بخواد به دختری ...

ببین من خودم آدمی هستم که اصلاً تنها نصفه شب قدم زدن تو محله‌هایی که آدم‌های بی‌فرهنگ و مزاحم زندگی می‌کنن رو نمی‌پسندم ولی یه وقتایی آدم مجبور میشه

مطمئن باشید اگر دخترامون رو کلاس‌های رزمی و دفاع‌شخصی بفرستیم خیلی راحت میتونن از خودشون دفاع کنن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
به شوخی گفتی؟

اره دیگه😁اینجا به همه چیز ادم کار دارن بعضیا مورد پسندشون نیاشه دیگه واویلا

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
البته بستگی به خانواده داره ما مذهبی اصلا نیستیم اما پسرم باید 8 شب خونه باشه  رفیق بازی هم مم ...

درست میگید....آخه هرخانواده ای قانونای مخصوص خودشو داره ربطی هم به مذهبی بودن نداره....یعنی کسی که مراقب بچه هاشه وقانون داره تو زندگیش ومحدودیت خاص خودشونو دارن میشن مذهبی ...اصلا اینطور نیس....من خودم قانونای خاص خودمو دارم ربطی هم به مذهب ودین وچیزای دیگم نداره ...خودم اونجوری بزرگ شدم از خانوادمه ...سختگیرم نمیزارم دخترم هرجا بره نترس باشه ...ترس جلوی خیلی چیزا رو میگیره....البته پسردار میشم خداروشکر...حتی برلی پسرمم قانونامونو یاد میدم تا باکمک خدا آسیب نبینه انشاءااله از هرلحاظ

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706