2733
2734
عنوان

جهاز سیاهه کنون جاریمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 75 پست
مقدارش بستگی به رسمتون داره ک چقد میبرین اگ همین حدودا هس اره خوبه از یکی که اطلاع داره بپرسین چقده ...

عزیز دلم اصلا رسم ندارن خانواده شوهرم اینا که چیزی ببرن ،من خودم دارم میبرم برای کمک جوونن دیگه

عروس هم شهری خانواده شوهرمه من غریبه م کلا

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم اصلا رسم ندارن خانواده شوهرم اینا که چیزی ببرن ،من خودم دارم میبرم برای کمک جوونن دیگه عرو ...

خب پس اگ اینطوره اره خوبه مبلغش خدا خیرت بده خیلی نیت خوبی داری ان شاءالله خدا عوضشو بهت بده

اگه رسم ندارن چیزی بدن و شما ببری یه جور توهین حساب میشه به بزرگترهای مجلس

اونجوری نیستن هی بهشون بر بخوره و اینکه تک تک میریم اصلا فقط ماییم و جاریم و شوهرش بخاطر کرونا

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2728
خب پس اگ اینطوره اره خوبه مبلغش خدا خیرت بده خیلی نیت خوبی داری ان شاءالله خدا عوضشو بهت بده

قربونت برم عزیز دلم،خدا از عوضشم به  من یکی بیشتر داده دیگه بخوام بگم تا اخر قیامت باید بشمارم نعمت هاش رو

ممنون از دعای خوبت

2738
واقعا  چرا؟

بعضی جاها رسمه ..البته به نظر منم خوبه ... بعضی ها خیلی بی صفتن واسه اونا خوبه تا خلال دندون رو می‌نویسن و امضا میگیرن که عروس اینارو با خودش به خونه داماد برده ... خدای نکرده به دادگاه هم برسه هم مدرک خوبیه چون خودشون امضا کردم

چه رسوماتی. ای کاش همه همت کنن بساط این رسومات جمع شه.

شخصا چنین رسمی نداریم نه کسی جهازمو دید نه دیدن جهاز کسی رفتم. حتی برای زنداداشام هم نرفتیم. هرچی آوردن دستشون درد نکنه دیگه به بقیه مربوط نمیشه . والا...

یا رب نظر تو برنگردد. برگشتن روزگار سهل است
خیلی کاش این رسما ریشه کن شه 

رسم نداریم گلم خودم میخوام ببرم

ببینید ما هم همچین رسمی نداریم

ولی واقعا رسم عالی هست

باید همه بدونن و بفهمن ک جهیزیه دختر چیه

من خودم بعد از یکسال ک جهیزیه ام رو میخواستم بیارم خونه پدرم 

هی بهم میگفتن مگه اینها مال تو بوده

مگه تو خریدی؟؟؟؟

دنیای خرابی شده 

ب هیچ کس اعتمادی نیست

پدر دختر اینهمه زحمت میکشه 

پس بهتره ک همه چیز مشخص و نوشته بشه

رسم عالی هست

دختر دار بشم ۳۰ سال دیگه ک شوهرش بدم همچین کاری میکنم