2703
2553
عنوان

شوهرم زد تو گوشم

645 بازدید | 27 پست

دیشب داشتیم فیلم نگاه میکردیم اون روی مبل نشسته بودو من پایین مبل میخواس یه صحنه از فیلمو بهم نشون بده من سرم پایین بود زد تو گوشم ک ببینم از نظر خودش حیلییییییی اروم زده ولی من چون بیخیال واستاده بودم هم ترسیدم هم اینکه واقعاااااا محکم زد و گوشم سوت کشید طوری که یادمم میرفت زده ولی دردش باعث میشد یادم بیاد   تا زد گفتم  وای چته چرا اینقد محکم زدی تو گوشم گف ده پاک  زدمت ؟ اونم محکم ؟ اونقدری ک گوشت سوت کشیدو صدا خورد ؟  من اروم زدم هر چی من اصرار کردم اون گفت چرت نگو اروم زدم اخر بحثمون شد و قهر کردم 😢😢😢😢 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوخی بود دیگه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2720
2714

الان بگیم فقط طلاق یا نه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
تورو خدااااا تاپیک اخرم و گذارش بزنید تا خانوادش پیدام نکردن

زدم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2706