2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا ارشد رو که ر ی د آقای شکری جون  نمیدونم همه چیز بستگی به طرح دو فوریتی داره

یعنی چی!؟برگزار شد امروز فردام روز اخرشه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
کلی تقلب کردن موبایل بردن پروتکل بهداشتی هم کشک همه چسبیده بهم شلوغ پلوغ

من رفتم خلوت همه هم ماسک زده بودن  فاصله هم خوب بود بد نبود

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
والا ارشد رو که ر ی د آقای شکری جون  نمیدونم همه چیز بستگی به طرح دو فوریتی داره

عزیزمممممم

تو همونی که مثل من کلی استرس کنکور داری 

آره؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2738
من رفتم خلوت همه هم ماسک زده بودن  فاصله هم خوب بود بد نبود

عزیزم ازمون از ساعت چند تا چند بود؟ 

ماموران بهداشت چکار مبکردن؟ ناظر بودن؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من دیروز ارشد داشتم اصلا بهداشت رعایت نشد بدترین کنکوری بود که دادم اونجا شده بود یخچال ۶ تا کولر و کلی پنکه روشن کرده بودن بچه ها از سرما نمیتونستن تکون بخورن قرار بود ۸ شروع بشه ما از ۷ و نیم سرجلسه حاضربودیم ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه شروع کردن بسیار استرس زا بود من که امسال قبول نمیشم 

2706