2737
2734
عنوان

سردرد دارم

55 بازدید | 6 پست

سلام دوروز پیش یکم عفونت داشتم بعد یهو تب کردم همون روز گردو و بادمجونم خوردم . تبم زیاد بود بعد یکم پاشویه و استامینوفن خوب شدم . الان هی سر درد میگیرم زیاد نمیتونم سرپا وایسم یهو سرم گیج میره و حالت تهوع میگیرم . به نظرتون علتش چیه چی بخورم خوب شم

ببخشید استارتر واسه تاپیک اخرم گزارش میزنین؟زدین بگین صلوات میفرستم براتون

عزیز شما و خانمای دیگه چرا تو تاپیک حذف نمیزاری که نی نی یار حذف کنه به همین راحتی؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه تعطیلیه نیستن ک تااونا بیان شوهرم دیده😭

اوکی من زدم عزیزم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
چرا حذف نمیشه تا الان ۳۰ نفر گفتن زدن😐

جدی؟ولی تا جایبکه بدونم ده نفر گزارش بزنن میترکه.برو تو پر بازدیدا پست بزار