2733
2734
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست
جوونای الان اس وپاسن من و همسرم به دوتا نفر تا حالا کمک کردیم به هم برسن اینجا که ما رسمه کمک برای ا ...

از اون ور قضیه هم‌نگاه کن ،فکر نکنم کسی از بی شوهری بمیره هم‌حاضر باشه بیاد هووی تو بشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

واقعا همسرتون لیاقت داره که شما اینقدر دل بزرگی دارید نسبتشون؟ بعد تا سرت نیاد نمیدونی چه دردیه .. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی زدی واقعا ساقیت اشتباهی داده بهتا یا زن دومی یا مشکلی چیزی داری  مگ میشه زن عاقل اینقد بی ...

شما بچسب به مال خودت منکه شوهرتو ازت نگرفتم فقط نظرمو گفتم هنوزم میگم من هیچ مشکلی ندارم هر چند در گذشته اختلافات کمی داشتیم مربوط به اوایل زندگی ولی الان دیگه خیلی همو دوس داریم 

عزیزم تا وقتی خوشبختی یک بانو رو در عوض بودن یک مرد و بچه بدونید،همیشه اذیت خواهید شد..

من بزرگترین ترسم اینه ازدواج کنم.. به نظر من به شخصه تنهایی خیلی بهتر از داشتن همسر بده. امیدوارم که مشکلتون حل بشه عزیزم. خانواده من که کلا تجرد رو ترجیح میدن!پسر و دختر

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
2731
پس پیامبران چرا چندتا اختیار میکردن حرف حق 

تو پیامبرو با مردای امروزی مقایسه میکنی 😑میدونی شرط ازدواج مجدد مرد عدالت بین زنان ورضایت زن اوله کدوم مردی بین دوتا زن میتونه عدالت ایجاد کنه یا کدوم زنی راضیه شوهرش ازدواج کنه 

من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

عزیزم ولی شما چه قدر خودتو کوچیک میدونی که میخوای شوهرتو با یکی دیگه سهیم بشی

یکم برای خودت ارزشمند باش

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
چ خری حاضر میشه زن دوم بشه؟ یعنی حالم بهم خورد🤢🤢 چ زندگی مزخرفی

یه مشت بی شعور احمق که هم خودشون بدبخت میکنن هم یه زن دیگه رو

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2738
واقعا همسرتون لیاقت داره که شما اینقدر دل بزرگی دارید نسبتشون؟ بعد تا سرت نیاد نمیدونی چه دردیه ..&n ...

من میدونم سخته ولی غیر قابل تحمل نیست چون میدونم همسرم اهل خیانت نیس و از صیغه و ...خوشم نمیاد می‌خوام کاملا رسمی این حق رو بهش بدم

جوونای الان اس وپاسن من و همسرم به دوتا نفر تا حالا کمک کردیم به هم برسن اینجا که ما رسمه کمک برای ا ...

تصورش کردم هر چهل و چهارتاتون با شوهرت یه جاهم زندگی کنید یه نونی هم میخورید کلی هم ثواب میبیرید   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

هیچی به خوبی مجردی نیست.👌⁦✌️⁩

ولی خب ازدواج میکنن دیگه

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

من خودم انتخاب کردم مجرد باشم، مشکلی هم ندارم، خیلی هم خوش میگذره 😒 بدون فرزند ¡!!!!!!!!!!!! 

یکی رو بدبخت کنم که خودم تو پیری تنها نشم؟ 😂 عجب

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
شما بچسب به مال خودت منکه شوهرتو ازت نگرفتم فقط نظرمو گفتم هنوزم میگم من هیچ مشکلی ندارم هر چند در گ ...

حاضرم قسم بخورم شوهرت یه بوگندو بدتیپ و زشته 

دخترای مثل دست گلمون زن مرد همسران نمیشن صدرصد اونی که این کارو میکنه از روی بدبختیشه 

2706