2410
2553
عنوان

بچه هاا فک میکنید تکلیف این همه مجرد توو کشور چی میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4454 بازدید | 248 پست
من 29 ام یه خواستگار دارم 40 ساله یه عقد نا موفق داشت وضع اش هم خوبه  شما بودین قبول میک ...

اگه ادم باشه و زن سابقشو نمیزده و فحش نمیداده و خسیی نباشه اره.اول برو تحقیق کن چرا طلاق گرفت بعد زمش شو

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش پسره😁😁

پس زنش ۵ تا شوهر کنه تا پسرا مجرد نمونن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2456
پس پیامبران چرا چندتا اختیار میکردن حرف حق 

حالا شوهر شما پیامبره که میگیره میزندت؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

چرا مشکل نداری؟

عزیزم نرمال نیستی.دیوونه ای

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2714

چه چرندیاتی رو رواج میدید. حالا که خانوم‌های مجرد اجازه دارن همسر دوم شوهر شما باشن، لطفا یه سری تدابیر بیاندیشید برای قانونی کردن ازدواج دوم خودتون؛ چون بالاخره تکلیف پسرهای مجرد هم باید روشن بشه.

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.
من به همسرم اجازه دادم که میتونه همسر دوم اختیار کنه با وجودی که خودم هیچ مشکلی ندارم و می‌خوام بقیه ...

اخه مگه فقط بحث رزق و روزیه؟وقت،محبت ،حوصله و خیلی چیزای دیگه باید تقسیم بشه،تازه اگه طرف مثلا عادل باشه،تفکرت اشتباهه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
من میخوام اگه همسرم زن دوم بگیره خودم در جریان باشم نه مثل بعضیا پلیس نامحسوس هر کی عقاید خودش داره

عقایدتوواس خودت نگه دار اصلاخودت بروبراش خواستگاری اتاق خوابم آماده کن😏

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

چ خری حاضر میشه زن دوم بشه؟

یعنی حالم بهم خورد🤢🤢

چ زندگی مزخرفی

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2706