2726

شوهرم دریانورده ؛ معمولا دو سه ماه یه بار میاد ، وقتی نیست ؛ احدی از خانوادش نه زنگ میزنن، نه جویای حال من و نوشون میشن ، نه دعوت میکنن ؛ نه سر میزنن؛ تا اینجاش اوکی، تا حدی هم راحتم از دستشون و رفتاراشون ؛ 

خانواده ی خودمم که انقدر اذیتم کردن ، تحقیر؛ توهین ؛ مخصوصا پیش شوهرم آبرو برام نزاشتن ! حتی پیشش کتکم زدن ، از خونه بیرونم کردن ؛ (تاپیکای قبلیم بارها و بارها توضیح دادم و نوشتم در موردش)فقط بخاطر آبروم ؛ دوباره رفتم ؛ ولی الان دیگه خیلیییی کم کردم ! شاید ماهی یه بار! 

انتظار دارم شوهرم کمی پشتم باشه مقابل این رفتارها! مثلا وقتی میاد مرخصی هر روز میره خونه ی پدر و خواهر و برادراش و سر میزنه ! وقتی میگم ؛ مگه اونا به زن و بچه ی تو سر میزنن وقتی نیستی! میگه من اینطورم! 

یا میگه مسائل تو با خانوادت ربطی به من نداره ! 

البته خانوادم بارها از نظر مالی بهش ضربه زدن ، پولشو خوردن ؛ ولی این بشر نمیدونم چرا اینجوریه! 

الان همه شوهرمو خوب میدونن ؛ چون هر بلایی سرمون میارن عین خیالش نیست و رفتار محبت امیزه خودشو داره

ولی همه منو بد میدونن و بهم محل نمیدن!

😕حق داری ولی وقتی شوهرت نمیخاد بفهمه ما الان کجا رو کلنگ بزنیم😐

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه اونا به تو سر نمیزنن دلیل نمیشه یه بچه خانوادشو نبینه منطقی نیست 

شوهر شما بچه ی اوناست دوس داره بره پدر و مادرشو ببینه حتی اگه پدر و مادرش به شما سر نزنن

خدایا شکرت 🌷
2728

شما همون بانویی هستین ک شوهرتون بعد سه سال ک بهتون حتی دست نمیزد یهویی گرم و اوکی شده و بچه میخاد میگه دوریتو نمیتونه تحمل کنه؟هنوزم همونجوریه ان شالله؟خیلی بفکرتون بودم 

من حق رو به شما می‌دم‌. شوهرت وظیفشه وقتی میاد به پدر و مادرش سر بزنه. ولی خب باید انتظار هم داشته باشه خونواده.اش هوای زن و بچشو داشته باشن

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
بله عزیزم خودمم

الان چطوره خوبه هنوز؟امیدوارم همیشه شاد باشین ماشالله خیلی صبر داری شوهرمن سرده ولی من شدید بهم میریزم سرصدا میکنم داد و بیداد بهانه گیری های الکی خودم داغووون شدم در واقه اون ک عین خیالشم نیس 

برو خداروشکر کن میگه مسائل تو با خانوادت بمن ربطی نداره و بهت متلک نمیندازه یا اذیتت کنه! اینم ک میره به خانوادش سرمیزنه طبیعیه و نباید منعش کنی. 

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2706