2737
2734
عنوان

برا زردی نوزاد سوال دارم بیاین

92 بازدید | 17 پست

سلام بچه خواهرم زردیش کم بود دکتر گفت مهتابی لازم نیست 

شیرخشت و این جور چیزا رو چطور میشه استفاده کرد 

کسی تجربه این چنینی داره لطفا برام بنویسه 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋

اینا ضرر داره 

شیر خوب بخوره و تا ادرارش هم زیاد باشه تند تند از بدنش دفع میشه 

مخصوصا اگه گروه خونی و مثبت منفی بچه و مادر یکی هست مشکلی پیش نمیاد انشالله 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اندازه یه عدس شیرخشت رو تو سه قاشق مرباخوری آب حل کن سه بار تو روز بهش بده.هر روز خیس کن واسه فردا نگه ندار.آب انار هم خوبه طبیعی باشه ها.دونه انارو فشار بده آبشو بریز دهنش

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)

قطره ی بیلی ناستر همون شیرخشت و ترنجبینه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

سلام اگه کمه و خوب شیر میخوره و همه چیش خوبه و نور لازم  نداشته شیر خشت و اینا هم ندین

زردی اگر در محدوده خطرناک نباشه مشکلی که نداره هیچ بعضی مطالعات جدید گفتن بچه هایی که زردی دارن هوش بالاتری در اینده دارن

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  
2738

اگه قرص فنوباربیتال بدیم چی؟؟؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
اینا ضرر داره  شیر خوب بخوره و تا ادرارش هم زیاد باشه تند تند از بدنش دفع میشه  مخصوصا ا ...

ممنون 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
بچه منم زردی داشت شیر خشت دادم.آب انار دادم.شیر هم تند تند دادم.مدفوعش زیاد باشه زردیش دفع میشه.خواه ...

ممنون 

یکم نم کن تو تب جوش بعد صاف کنید هر چند ساعت دو سه قاشق بدید دائما هم شیر بهش بدین بخوره ک زیاد جیش ...

ممنون 

2706