2733
2734
عنوان

پس از ۴ سال دوستی💔...

295 بازدید | 26 پست

منو ودوست صمیمی ۴ ساله باهم دوستیم دیشب باهم حرف میزدیم در مورد دو نفر که الان عقد کردن البته در مورد حلقه هاشون میگیم حلقه عروس انچنان نبود خودش میگف که اینا چون حلقشون از اون گرون قیمتها نیس پس شوهرش ادم خوبی نیس... بش گفتم اصلا ربطی به حلقه عقد نیس مهم اینکه شوهرش کار دولتی داره وخونه داره وپسر خوبیه... وبش گفتم خود شوهر سابقت برات بهترین حلقه رو گرف وادم خوبی در نیومد وزندگیتون درس نشد (شوهر سابقش بیکار بود باباش پولداره)  بعد جواب نداد شاید اف شد وامروز صبح پیام داده تو با این حرفات زجرم دادی وقصد مصخره داری ومن دوس ندارم با چنین ادمی مثل تو بمونه خدانگهدار تا ابد 😐

(اخه بخدا من منظورم مصخره وابنا نبود من منظورم طلا واینا مهم نیس مهمه اینکه شوهر واقعن مرد باشه وخودش کار داشته باشه واخلاق خوب داشته باشه کافیه...)

منم بش گفتم من کی اینجوری بودم😕

اگه به این اسونی میتونی همه چیو تموم کنی خدا همرات بای...

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما دوستت آدم زود رنجیه. آدم توی معاشرت با آدمای زود رنج باید خیلی محتاطانه برخورد کنه

یعنی واقعن حرفم ابنقد بد بود؟؟تا همه چیو تموم کرد

2738
یعنی واقعن حرفم ابنقد بد بود؟؟تا همه چیو تموم کرد

عزیز من . من نامزدم ک چقدر عاشق هم بودیم با هم شوخی میکردیم بخاطر یه حرف بهش برخورد و همه چیزو بهم زد و گذاشت و رفت ازونجایی ک زود رنج بود آدمای زود رنج یهو یه جا بهشون بر میخوره میذارن میرن

زندگی زیبا دوستت دارم ...
عزیز من . من نامزدم ک چقدر عاشق هم بودیم با هم شوخی میکردیم بخاطر یه حرف بهش برخورد و همه چیزو بهم ز ...

خدایا این ادما از زندگیمون ریشه کن بشن😐

تو حرفت منطقی بوده اما دلش شکسته  زود عصبانی شده  نباید گذشته اش میگفتی

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2706