2726
عنوان

خواستگار خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 4781 بازدید | 51 پست

دختر عموی منم اینطور شد.خواستگارش تو امریکا شرکت داشت.فکر کن چه تیکه خوبی بنظر میومد!اول باهم چت کردن تا مردِ بعد از چند ماه اومد ایران.صیغه کردن(نمی دونم چرا)با هم رفتن ترکیه تا اونجا عقدکنن و بعد هم مردِ کارای اقامت دختر عمومو درست کنه. چند شب باهم تو هتل موندن و دختر عموم بکارتشو از دست داد😔 صبح که پا میشه میبینه مَرده نیست.هتلو تسویه کرده بود رفته بود😔. دختر عموم هم دست از پا درازتر برگشت اومد ایران .حالا هم دیگه آینده نداره بدبخت

یه روز خوب میاد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با تجربه ای ک الان دارم خاستگار خارجی خیلی خوبه

اول اینکه اگه ب شانس اعتقاد داشته باشی توهمین ایران میشه بدشانسی بیاری تو همسر

دوم اقامته کشور دیگس

سوم امکاناته کشور طرف برای پیشرفت بیشترته

چهارم ادا اصول مردای ایرانی خار مادر غیرتای مزخرف و اینا.....

بعدم بیشتر ب فکر زندگیه پر از ارامش باش ن عشقولانه.....

ارامش فکر و ذهن و روان خیلی ارزشش باللتر از عشقیه ک هرلحظه دل نگرون باشی

و خیلی چیزای دیگه ک الان حضور ذهن ندارم

اینجا دوتا از شهر مختلف باهم ازدواج میکنن بازم فرهنگاشون خیلی تفاوت و به مشکل میخورن وای به حال اینکه دیگه با خارجی ازدواج کنی 

باید درمورد فرهنگشون تحقیق کنی ببینی میتونی با رسم و رسوماتشون کنار بیای طرف مقابل هم میتونه کنار بیاد یا نه 

انتخاب سختیه  

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖

سخته،دختر عموی من با یه سویسیی ازدواج کرد بعد فرهنگشون خیلی متفاوت بود پسر ه یه سره با زنای دیگه استخر میرفت و ورزش و....ولی این حسودیش میشد.اون تو فرهنگش بد نبود این کار،بعد ۴سال جدا شدن،ا

اهل کجاست

بگو یه سر بیاد ایران یکم آشنا بشید 

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
اهل کجاست بگو یه سر بیاد ایران یکم آشنا بشید 

بنظرم اینکه باهم کنار بیاید درک کنید همو و یسری اخلاق ها رو بزاری کنار راحت تر میتونی کنار بیای مثلا مثل دست دادن و روبوسی با کسی دیگه منظورم همین چیزا یهو میبینی تبدیل به چیمیشه

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2706