2733
2734
عنوان

دستم به هیچی بند نیس، حس ششمی میاد؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2059 بازدید | 299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تگ کن ولی نمیام😂😂😂😂تازه سیم کشیام سالم شدن میبینی که جواب همه رو نمیدم میترسم باز حمله بارون ب ...

بابا واسه منم بگودیگه؟

خداجونم میشه کمکم کنی امسال به آرزوم برسم لطفاااا
تگ کن ولی نمیام😂😂😂😂تازه سیم کشیام سالم شدن میبینی که جواب همه رو نمیدم میترسم باز حمله بارون ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 باشه از این به بعد تگت میکنم. قبلن تگ میکردم میدیدم ابی نمیشه دیگه تگ نمیکردم. خودتو اذیت نکن باو. اونایی که حمله میکنن فقط سکوت و بی محلی. اصن جواب نده

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
شاید خدا میخواد سوپرایزت کنه روش حساس شدی جواب نمیگیری مثل خودم پیله کردم به یه تاریخ دقیق ولی فقط ...

عزیزم میشه واسه منم بگی؟

من با کسی که میخوام ازدواج میکنم؟ اگه اره، میشه زمانشو بگی؟

حسش به من چیه؟

اول اسمش ح، خودمم فاطمه

میشه واسه رسیدن به آرزوهام، یه صلوات بفرستی؟
2738
پیمان؟😕

نه😁 اسمشو نمیتونم بگم از بس ک رسوا شدم توی سایت 

من خعلی قدیمی ام😂😂😂😂 از 92 اینجام😕😕 

ولی خب ۸ساله باهمیمم البته راه دور و دوسش دارم میدونمم دوسم داره اما خعلی سخت گذشت برامون ما واقعا ۷خان رستم داشتیم دیگ الانم ک مرحله غولشیم و کرونا😒😒😓😓

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2706