2410
2553
عنوان

حتی ی معذرت نخواست ی پیام نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 31 پست
هی میخوام پیام بدم دست خودم نیس ولی خب نباید پیام بدم خودمو تحقیر کردم

زنگ بزن بگو زنده ای؟بعد بگو خداحافظ.کاری نداشتم باهات فقط خواستم ببینم زنده ای

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
مگه شمام با خانواده شوهرت زندگی میکنین؟

ن تو عقدم ولی بشدت دهن بینو ترسویه ینی میگم بهش بگن ب زنت پیام نده نمیده دیگع مثلا از من ناراحتن شوهرم حق نداره پیام بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن تو عقدم ولی بشدت دهن بینو ترسویه ینی میگم بهش بگن ب زنت پیام نده نمیده دیگع مثلا از من ناراحتن شوه ...

دختری؟

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2456
نه😪

اشتباه کردی سرزنشت نمیکنم چون منم همچین اشتباهی کرده بودم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

چند وقته قهرین؟

هی میخوام پیام بدم دست خودم نیس ولی خب نباید پیام بدم خودمو تحقیر کردم

پیام نده، بعد از چند روز اگه دلش تنگ بشه دیگه نمیتونه به حرف مامانش گوش بده و زنگ میزنه. 

پا پیش نذار تا قدرت را بفهمه. چون همیشه پیش قدم بودی منتظر تو هست. 

2714
والااااااا منکه ۷ماه قبل عقد باهاش درارتباط بودم کامل شناختم شما لابد سنتی ازدواج کردین ک طرفو نشناخ ...

من بعد پنج سال تازه اخلاقای گندش داره رو میشه ازدواج هندونه سربستس

ن تو عقدم ولی بشدت دهن بینو ترسویه ینی میگم بهش بگن ب زنت پیام نده نمیده دیگع مثلا از من ناراحتن شوه ...

وا یعنی چی؟ 

ازدواجتون سنتی بود یا مدرن؟ 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
من بعد پنج سال تازه اخلاقای گندش داره رو میشه ازدواج هندونه سربستس

اون دیگه کیه ادم یبار دعواش شه میفهمه طرف چجور ادمیه ولی شمارو نمیدونم چجوری بعد پنج سال نشناختی شوهرتو

2706