2410
2553
عنوان

فقط دو روز دیگه

243 بازدید | 13 پست

سلام دوستان تاریخ زایمانم ۱۹ ام هست تو سنو ان تی برام نوشته ولی دردی علایمی ندارم زتیمانمم گفتن طبیعیه .دیگه دارم روانی میشم اگه تا تاریخش نیومد دکترم گفت برو بیمارستان .یعنی اونجا چگارم میکنن

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اول آمپول فشار اگه نشدم سزارین

یعنی تا تاریخش تموم شد کلکمو میکنن ؟ تو سونوی آخریم تاریخش ۲۹ ام هست ولی میگن تاریخ nt درسته راسته ؟

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2714
مطمئنی 

استرس نداشته باش بخدا این طوری دردت زیادتر میشه ریلکس باش انشاالله میری صحیح سلامت زایمان میکنی بچه ات بغل میکنی میایید خونه باهم

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
استرس نداشته باش بخدا این طوری دردت زیادتر میشه ریلکس باش انشاالله میری صحیح سلامت زایمان میکنی بچه ...

یعنی دو روز دیگه تو بغلمه وای یا خدا شبیه کیه وای چه شکلیه یا خدا سالم باشه چه فکرا که ندارم 

یعنی دو روز دیگه تو بغلمه وای یا خدا شبیه کیه وای چه شکلیه یا خدا سالم باشه چه فکرا که ندارم 

آخی عزیزم انشاالله خوشگل سالم بغل میگیریش

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
آخی عزیزم انشاالله خوشگل سالم بغل میگیریش

ممنون عزیزم هم ترس دارم هم خوشحالم هم ناراحتم