2737
2734

پسرم تازه دو ماهش شده 

از دیروز یه موضوعی حسابی نگرانم کرده. تو تاپیک قبلیمم گفتم. پسرم بعضی مواقع پاش لرزش داره چند ثانیه. با دست میگیرم آروم میشه. 

شیر میخوره یه جورایی مست و بیحال میشه.

چشماش نیمه بازه موقع خواب

نمیدونم همش استرس دارم تشنج نباشه. نمیدونم چیکار کنم... شما هم از این تجربه ها داشتین ترو خدا بگین. دارم دق میکنم

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قلبم داره منفجر میشه. خواعش میکنم اگه تجربه ای دارین از تشنج بهم بگین

دورازجون تشنج رو دیدی انسان چ شکلی میشه ؟؟؟پس اینجوری نگو

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

داداش من بیست و چندسالشه تقریبا با چشم باز میخوابه.یعنی نشناسیش اصلا نمیفهمی خوابه با چشم دنبال میکنه گاهی ادمو😂صحیح و سالمه.شوهرمم که پاش میلرزه تو خواب.فکر نکنم جای نگرانی باشه ولی یه دکتر ببر راحت سه خیالت

امروز جمعس

قنداقش کن ،،،بعداز شیر خوردنش اروغش بگیر .ولی حواست باشه قنداق کردی دست هاشو روی شکمش نزاری بزار راست باشه دستاش انشالله ک اصلا مشکل خاصی نیس .

بعضی بچه ها با حالت چشم نیمه باز میخوابن

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738
قنداقش کن ،،،بعداز شیر خوردنش اروغش بگیر .ولی حواست باشه قنداق کردی دست هاشو روی شکمش نزاری بزار راس ...

تو خواب عق زدن نشانه ی بدی نیست؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
نه نمیدونم واقعا استرس دارم

دور ازجون انسان کلا تموم بدنش قفل میشه انگشت های دست وپا کلا کج میشن و سفت میشن‌ اصلا زورت نمیرسه حتی دستاشو باز کنی !!!!دیگه اصلا این حرفو نزن ،،،،قنداقش کن بچه ارومتر بخوابه با یه روسری یا پارچه نازک قنداقش کن اگه هوا گرمه

تو خواب عق زدن نشانه ی بدی نیست؟

متوجه نشدم چطوری؟؟

ولی بچه تو خواب گریه و خنده داره 

متوجه نشدم چطوری؟؟ ولی بچه تو خواب گریه و خنده داره 

گریه و خنده داره بعضی مواقع عق میزنه البته پسرم رفلاکس معده داره. نمیدونم از رفلاکسه؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
گریه و خنده داره بعضی مواقع عق میزنه البته پسرم رفلاکس معده داره. نمیدونم از رفلاکسه؟

شما همیشه آروغش میگیری؟؟مثلا ۵ مین  ک شیرش میخوره یک لحظه‌ خسته میشه‌ شما باید اروغش بگیری بعد بهش دوباره شیر بدی اگه گشنش بود 

من ازعلایم رفلاکس اطلاعی ندارم گلم شایدم باشه.

سعی کن پیاز وسیر وغذاهای نفاخ نخوری فعلا ترشی هم همینطور