2410
2553
بستگی دارع دیگه همه جا قیمتا یکی نیس  اینکه مارک هم باشه خب گرون تره ولی اگه مارک نخره و ساده ب ...

اخه تصور اسی اینکه یه رگال پر لباس باشه استفاده نشه بازم هی چیز جدید بخره 

اکثرا کسی اینطوری خرید میکنه که چیزای مارک بخره و براش سقف قیمت مهم نباشه🤪🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرتون ارزظ داره ۲۰ میلیون بدم اینکارو بکنم؟ آخه من عاشق لباسم😍😍😍😍😍😍

به نظرم بری یکباره لباس بخری اصلا ارزش نداره من خودم دیگه زیاد خرید کنم سه تا مانتورو باهم برداشتم ولی یکیش چشممو گرفته دوتاش رو بیخود خریدم 

ماهی یبار خرید مفصل کن تا بخوای بری یه رگالو پر کنی 

چیزای ست وشیک بخر نه مارک 

چون یه ست مارک بخری بالای ده تومن برات آب میخوره 

اخه تصور اسی اینکه یه رگال پر لباس باشه استفاده نشه بازم هی چیز جدید بخره  اکثرا کسی اینطوری خ ...

الان از مغز اسی اسکن بگیرن عکس پاساژ و رگال پر لباس میاد😂

اسی ناراحت نشی جهت فان گفتم عشقم😃💔

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
2720

خب یعنی یه رگال برداری بدون نگاه کردن؟؟؟میخوای چیکار؟؟؟

اگه نه برو رگال لباس رو فعلا لخر بعد کمکم هی برو خرید کن اویزون کن

نه ارزش نداره. مگه اینکه رفته باشی یه جایی مثلا دبی اونجا لباسای خوشگل و خوش قیمت ببینی یه رگال لباس بخری. وگرنه سر فرصت بری لباس بخری بهتره از مدم نمیوفته. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
نه ارزش نداره. مگه اینکه رفته باشی یه جایی مثلا دبی اونجا لباسای خوشگل و خوش قیمت ببینی یه رگال لباس ...

دقیقا مسافرت کلا بحثش جداست دختر عموی من از ترکیه ۴۰ تومن لباس خریده بودن خودشو شوهرش ارزش داشت 😍😍😍😍😍

2714

سلام دوستان

من از پیج اینستاگرام زیر رگال لباسم رو تهیه کردم، واقعا کیفیتشون عالی بود، جنس چوبشون چوب روسی هست و خیلی کارهاشون متنوع، محکم و تمیزه تازه ضمانت هم داره کارهاشون، پیشنهاد میکنم یه سر به پیجشون بزنین، ارسال به شهرستان هم دارن:

https://www.instagram.com/regal_wood_stand/
اینم شماره تماس و واتساپشونه:
09123462597