2737
2734

اذیت نمیشین؟

ک سر کوچکترین مسئله ای بهتون گیر میدن؟

ینی باس تا آخر عمر اینطوری زندگی کرد؟

چرا برا آدم شخصیت مستقل قائل نیستن؟ اگه واقعنم کارمون تو بعضی موارد اشتباه ب نظر برسه ، بازم این اشتباه بودن اون کار نظر اوناس ن ما ، این اختلاف نظر و نگرشه ، چرا نگرش ما رو ب رسمیت نمیشناسن؟

اره مذهبی نیستیم ولی کنترلگرن واس بیرون رفتن خیلی محدودم با اینکه خودم مذهبیم و رعایت میکنم نمیزارن تو جمع و کارای اجتماعی تنها شرکت کنم 

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ربطی به مذهبی بودن نداره.پدر مادرا سعی میکنن کار درستو انجام بدن در حق بچه ها که خوب خیلی وقتا اختلاف نظر پیش میاد.چندسالته؟بزرگتر شی میفهمی اونقدرام غیرقابل تحمل نیست کاراشون😂

چند سالته  ولی واقعا همه پدر مادر ها اینطوری هستن ها  کاری به مذهبی و کنترل گر و این چیز ...

آره مشکل از فرهنگ ایرانیه

مشکلات ک هر زمینه ای ممکنه پیش بیاد ی چیز طبیعیه دلیلی واسه این رفتارهای غیرمنطقیشون نمیشه 

مذهبی نه

ولی مادرم کنترل گره و زیر بار هم نمیره که هست

حتی با اینکه من ۱۲ ساله ازدواج کردم

البته ایشون اهل نماز و اینا هستن ولی به اصطلاح خشکه مذهب نیستن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

مذهبی،هستن در حد اعتقاد به خدا نماز و روزه.... و به من و خواهر و برادرم اعتماد کامل دارن..کنترل گر نیستن...تو هیچ چیزی،اجبارمون نکردن...حجاب و نماز و همه چی دست خودمون بوده

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

اگه جای من بودی چیکار میکردی  هفته ای دو بار حق بیرون رفتن رو دارم 😄 ولی گیر دادنشون رو دوس دارم 

وقتی میرن شهرستان  کله هفته رو بیرونم 😂😂😂😂😂😂

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
آره مشکل از فرهنگ ایرانیه مشکلات ک هر زمینه ای ممکنه پیش بیاد ی چیز طبیعیه دلیلی واسه این رفتارهای ...

به نظرم من اصلا کاری به فرهنگ نداره چ مادر و پدر  اروپایی چ اسیایی چ افریقایی همشون نگرانی های خاص خودشون دارن بخاطر همین یه سری رفتارایی  دارن ک فکر میکنیم کنترل کردن هست 

2706