2737
2734
عنوان

کیا غبطه میخورن...؟بیاین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 41 پست

من خیلی میبینم ولی اصلا غبطه نمیخورم. خوشم نمیاد از این عکسی که میزارن و قربون صدقه های مصنوعی میرن. اما حسرت خانواده ی خاله ام رو میخورم که جلوی چشمم هستن. خیلی دلم میخواست خانواده ماهم مثل اونا آبرومند و سرشناس باشیم با سطح مالی متوسط

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
عزیزم اول این که باطن زندگی خودتو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن..بعدم ورزش کن با ورزش روحیت شاد می ...

یک سوال

من تازه اومدم این سایت

الان واس شما نوشته تبریک

ینی امروز ب دنیا اومده بچه؟

تو فکر میکنی کی موند؟اون روزا که فقط خودم پیش خودم می موند. خودم برا خودم شعراشو بلند میخوند.خودم برا خودم نیرو کمکی بود. کی موند؟ * من از راه بدربودنامو بودم اومدم،با پای خودم اومدم،دورامو زدم اومدم،بعد این همه سال رو برگردوندنم،مرد شدم اومدم،الان خودمم،با یه گونی ورق مچاله که گوش درددل یه دهن گشاده،من همون پشت به دوربین همه ام، اینجانب ممدرضا شایع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی عزیز هیچکس دعوا و ناراحتیش و نمیاره تو اینستا برنامه ب این بزرگی ک میلیونی کاربر داره واسه ج ...

یکی هست گفت من یکی از همینا رو (یه دخترخانم جوان)میشناسم کارگر یه ادم فوق العاده پولدار تهرانه از این کارگرایی که کلا تو همون خونه زندگی میکنن 

میگفت که تمام پیجش عکسهاش تو اون خونه و با ماشین صاحبخونست و جالبه که خیلیا به حال این خانم غبطه میخورن 🤦🏽‍♀️

2728
یکی هست گفت من یکی از همینا رو (یه دخترخانم جوان)میشناسم کارگر یه ادم فوق العاده پولدار تهرانه از ای ...

عی باو

چقد سرکاریم پ😵

تو فکر میکنی کی موند؟اون روزا که فقط خودم پیش خودم می موند. خودم برا خودم شعراشو بلند میخوند.خودم برا خودم نیرو کمکی بود. کی موند؟ * من از راه بدربودنامو بودم اومدم،با پای خودم اومدم،دورامو زدم اومدم،بعد این همه سال رو برگردوندنم،مرد شدم اومدم،الان خودمم،با یه گونی ورق مچاله که گوش درددل یه دهن گشاده،من همون پشت به دوربین همه ام، اینجانب ممدرضا شایع

من فقط به اونایی که بچه آروم دارن غبطه میخورم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2738
یک سوال من تازه اومدم این سایت الان واس شما نوشته تبریک ینی امروز ب دنیا اومده بچه؟

نه عزیزم..تیکر بر نداشتم 22 تیر دنیا اومده☺شمام خوش اومدی ب سایت💙

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
نه عزیزم..تیکر بر نداشتم 22 تیر دنیا اومده☺شمام خوش اومدی ب سایت💙

ممنانم⁦🤞🏻⁩

تولدش مبارک🕺🕺🕺💃💃💃

😐چون هنوز به این جمله گران قدر نرسیدی  ظاهر. زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکنید&n ...

درسته ولی فعلا که زندگیی ندارم ولی در کل نمیدونم چراهمش غبطه میخورم حتا وقتی زندگیه خوبی فک میکردم دارم...

کاش تورو از روز اول مث امروز میشناختم😔

در یک کلام شوهر خوبی گیرشون اومده

حالا اینستا رو کاار ندارم 

حتی توی فضای واقعی دیدی خوشبخت ان بدون شوهر خوب گیرشون اومده

والا خانوما اتفاقا با هر نوع مردی میسازن اکثرا

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

منم میگم کاش اونموقع ک زیاد دوستم داشت و قربون صدقم میرفت بیشتر بهش توجه میکردم و محبت .الان انگار سردتر شدیم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706