2733
2734
عنوان

شستن موکت تو پشت بوم

238 بازدید | 30 پست

بچه ها میشه ی نظر بدید من ی موکت شستم پشت بوم خونمون حالا یکی از همسایه ها کفتر داره پشت بوم رفته تو پشت بوم بعدش نمیدونم کفترا رفتن رو موکت یا خودش دست زده به موکت یا نه

دختر۹ ساله.پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چرا خودش باید ب موکت دست زده باشه

بعدشم اگ کفتر کاری خرابی نکرده روشون ک عیب نداره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
چه  جراتی  میکنید رو پشت  بوم یهو نم  بزنه  رو سقف  طبقه  اخر چی

کلا ی موکت ۳ متری نازک بود بعدشم طبقه اخرایی ما اینقدر عوضین اشغال میریزنن که منی طبقه اولم همش چاه اشپزخونه ام میزنه بالا به خاطر اشغال ریختن اونا بعدا نمیخوای اونا رو نصحیت کنی که چه جراتی دارن اشغال میریزن اشپزخونه من همش تو اب شناوره

دختر۹ ساله.پسرم
مثلا چرا خودش باید ب موکت دست زده باشه بعدشم اگ کفتر کاری خرابی نکرده روشون ک عیب نداره

چون من رفتم پشت بوم.اقا پشت بوم بود گفت بذار بیارم پایین برات.بعدشم گفت دست زدم خشک شده بود.من واسه کرونا میگم که اگر دستش کثیف بوده چی.

دختر۹ ساله.پسرم
2738
چون من رفتم پشت بوم.اقا پشت بوم بود گفت بذار بیارم پایین برات.بعدشم گفت دست زدم خشک شده بود.من واسه ...

بعد ۲ساعت کروناش میره

اگ خیلی میترسی لول کن فردا پهن کن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
بعد ۲ساعت کروناش میره اگ خیلی میترسی لول کن فردا پهن کن

دیروز از ساعت ۸ لوله کردم به نظرت بعدازظهر پهن کنم حله؟ی سوال دیگه میتونم بپرسم ازت؟

دختر۹ ساله.پسرم
دیروز از ساعت ۸ لوله کردم به نظرت بعدازظهر پهن کنم حله؟ی سوال دیگه میتونم بپرسم ازت؟

اره بابا پهن کن بره 

جونم بگو

2706