2726
عنوان

بنظرتون پیشقدم شم واسه آشتی؟

159 بازدید | 11 پست

دلم گرفته از این قهر. از طرفی غرورمم نمیذاره. همش شوهرم پیشقدم میشد. چه تقصیر من بود چه خودش. 

هنوز 12 ساعتم نیست قهر شدیم ولی نمیدونم جرا انقدبی تابم. 

اگه بهم نخندین یه لحظه حس کردم تو دلیم میگه با بابا آشتی کن😢

ولی آشتی هم کنم مساله باز حل نشده باقی میمونه

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مسئله هرچیزی باشه قهر کار آدم عاقل نیست

یه وقتایی راه دیگه ای نمیمونه

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
اگه همش اون پیشقدم میشه و مسئله اونقد جدي نيس اشتي كن

نمیدونم چقد حق با منه

تازگیا اخلاقم خیلی بد شده میدونم. قبلنم این اخلاق بد رو داشتم. کسی که دوسم دشت رو در حد مرگ اذیت میکردم

همش شک میاد سراغم و همشم به نظرم شک هام بجاست

باهاش حرف بزن مسئله رو حل کنی تو واسه این مسئله قهر کردی الان حل نشده میخوای اشتی کنی😐

هرچی فک میکنم نمیتونم آشتی کنم

خب نمیشه که تااخر عمر قهر باشین بالاخره باید مشکلتونو حل کنین بچه دوسه ساله ک نیستین قهر بمونین اومد ...

خونه هست

خوابه هنوز