2726
من که میگم.ولی خودم بهترین حرفا رو بهش زدم.واسطه ها همه گفتن زنت بهترین زنه.بهش گفتم هر ناراحتی از م ...

شک نکن با چیز خورش کردن یا زیر سرش بلند شده به نظرم تو این ده روز تمام تلاشت کن برو دنبالش سر در بیار ببین چه خبره اگه پا کسی در میون اون وقت تو زبونت درازه دلت هم نمیسوزه یه عمر که چرا این طور کرد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به جز مشاور تو دعوا بهم گفت من به هم چند تا از همکارای خانوم هم  که گفتم گفتن نه ما اینجوری نیس ...

خیر نبینند اونا که یه زندگی و خراب میکنند

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره. تو قانون نوشته. مرد در هرصورتی میتونه زنشو طلاق بده ودلیل نمیحواد فقط باید مهرشو بده

چه بد واقعا زن چه گناهی کرده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ساده ای یه ساله قهری.معلومه یادش می ره.بعد احتمالا ماد عفریتیم داره که پرش کرده

چیکار کنم؟نمیومد.واسطه رفت قبول نکرد.گفتم پس یکم بگذره!بعدشم درخواست طلاق داد.از اول به من میگفت خودت درخواست بده

به جز مشاور تو دعوا بهم گفت من به هم چند تا از همکارای خانوم هم  که گفتم گفتن نه ما اینجوری نیس ...

اره‌دیگه.

برا شوهرت نقشه‌کشیدن.

حالا یا حسابی از تو ترسوندنش یا میخوان خودشو یا ابجی کسی رو بندازن بهش.

میگی‌وضعشم خوبه معلومه دخترای دوروبرش از هول حلیم میافتن تو دیگ.

همون که من گفتم تو این تایم برو یه سرکتاب پیش یکی که بلده ها برا خودتو شوهرت بردار.اگه دعا خوردش داده باشن باطل میشه.

اگه‌هم نشد‌ که بیشتر ازین اصرار نکن.اولش برات سخته تا چند ماه ممکنه حالت بد باشه ولی بعد میفهمی ارزش خودت بیشتر از اون فرد و اون زندگیی بوده که بازور میخواستی اونوقت اگه برگشت تو قبولش نکن.

دیگه بازور که نمیشه بگی نه منو طلاق نده.

اونی که زیر پاش نشسته حسابی کارشو بلد بوده

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اره‌دیگه. برا شوهرت نقشه‌کشیدن. حالا یا حسابی از تو ترسوندنش یا میخوان خودشو یا ابجی کسی رو بندازن ...

وضعش شغلش قیافه همه چیزش خوبه.جراحه... فکر کن چقدر دیگه عالیه.اون خانمی هم باهاش حرف میزد مجرد و پزشک و خوبه.کم کم از حرفا خودشو نزدیک کرد

با تموم وجود لعنت به هر کاری باعثش بود.من که نفهمیدم کی بود و چی شد

ولش کن قسمتت این بوده خدارا چه دیدی شاید واقعا تو لیاقت بهتر از این بوده همه چی را بسپار دست زمان.. 

چند سالته؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره‌دیگه. برا شوهرت نقشه‌کشیدن. حالا یا حسابی از تو ترسوندنش یا میخوان خودشو یا ابجی کسی رو بندازن ...

من بهش گفتم بیا زندگیمونو درست کنیم قبول نکرد.دیگه چیزی نمیگم.مثه خدا که تو تمام این مدت نگاه کرد و منو بی گناه مجازات کرد نگاه میکنم.

2706