2733
2734

من دوشبه خواب بد میبینم.راجبه یه سری افراد.

دیشبم با اینکه ۱خوابیدم باز ۵.۳۰ بیدار شدم،باز خواب همونارو دیدم.کاش دست از سر من ورمیداشتن.اقا من نمیخوام خواب ببینم به کی باید بگم.سرم داره میترکه.تو طول روزم عادت ندارم بخوابم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

من ده ماهه یک غمی رو دلم که هر لحظه بدتر شد.تو این مدت نه خواب داشتم نه زندگی.خدا حاجتمو نداد که نداد. ده روز دیگه دادگاه طلاق دارم و شوهرم اصلا حاضر نیست زندگی کنیم.هر روز کارم مرور خاطراته یهو میبینم صبح شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ده ماهه یک غمی رو دلم که هر لحظه بدتر شد.تو این مدت نه خواب داشتم نه زندگی.خدا حاجتمو نداد که ندا ...

کاش منم طلاق میگرفتم.

ولی هرشب هرشب پشت سر هم خواب مرده ومردن نمیدیدم.من نمیخوام بمیرم😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
کاش منم طلاق میگرفتم. ولی هرشب هرشب پشت سر هم خواب مرده ومردن نمیدیدم.من نمیخوام بمیرم😭😭

کسی که خواب مردن بمیره که نمیمیره عمرش طولانی میشه. کاش من قبل از طلاق میمردم و این رنج تموم میشد. با تموم وجودم تو این روزای عزیز از خدا خواستم.چه آرامشی دارن این مرده ها.چه هیاهویی داریم ما

2738
چرا ؟

شب بیداریم ماله الان نیست

از ماه رمضون تا حالا همرامه

جدیدا دارم سعي میکنم خوابمو تنظیم کنم

که الان ٢ ٣ باره میخوابمو بازم ٤ ٥ صب بيدار ميشم

ولي بلخره يه شب موفق ميشم تنظيم كنم خوابمو😁

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
کسی که خواب مردن بمیره که نمیمیره عمرش طولانی میشه. کاش من قبل از طلاق میمردم و این رنج تموم میشد. ب ...

اینجوری نگو.هر خواب مردنی که طول عمر نیست.کلی تفسیر داره.

شمام حتما طلاق تو سرنوشتته.شاید بعدش خوشبختر بشی.شاید‌بعدش همین شوهرت برگرده‌ پیشت و بیشتر ازقبل دوست داشته باشه.هیچ چیز با ارزشتر و مهمتر از جون وزندگیه ادم نیست

ان شاءالله مشکلتون حل بشه.

براتون صلوات دادم.شمام برا من دعا کنید

2706