عنوان

شرمنده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تا اینجا که اومدین من بنظرتون کاپ کیک شکلاتی بپزم خیرات کنم کسی برمیداره؟ تموم مسائل بهداشت ...

من باشم برنمیدارم.درسته شما رعایت میکنی ولی غریبه ها که نمیشناسنت و نمیدونن چطور اینا رو درست کردی و وضعیت سلامتت چجوریه.

2731
من باشم برنمیدارم.درسته شما رعایت میکنی ولی غریبه ها که نمیشناسنت و نمیدونن چطور اینا رو درست کردی و ...

خودم نظرم این بود اماده کنم بزارم یخچال موقعی ک خواستم پخش کنم تو سولاردوم داغش کنم حسابی سلقون بکشم دستکش دستم کنم به هرکی خودم بدم که هب دست دست نشه کثیف بشن

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

انشاالله سال دیگه اطعام بده تو خونه خودت

یه حدیث هست که گفته هیچ کار نیکی رو کوچک نشمارید چون کمش هم زیاد هست

قبول باشه 

التماس دعا از همه دوستان

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
بچه ها تا اینجا که اومدین من بنظرتون کاپ کیک شکلاتی بپزم خیرات کنم کسی برمیداره؟ تموم مسائل بهداشت ...

نه بنظرم یه چیز بسته بندی شده بخر.

مثلا کیکای بسته بندی کارخونه ای.

یه جعبه بگیر پخش کن.

اینطوری هیچکس برنمیداره.

خداروشکر وقتی با خدا معامله میکنی نباید نگران باشی...تا وقتی طرف معامله آدما باشن باید ترسید

بیشتر از این شرمنده ام که اصلا نیت نداشتم برای پول خونه .بدون خواهش من بهم عیدی دادن .  

این نیز بگذرد....
نه بنظرم یه چیز بسته بندی شده بخر. مثلا کیکای بسته بندی کارخونه ای. یه جعبه بگیر پخش کن. اینطوری ...

دوس داشتم خودم یچی درست کنم  

ولی اینجوری باشه اماده میگیرم یچی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
عزیزم 😍😘 فرصت برای جبران هست ....

باور میکنی روم نمیشه بیشترش کنم . با خودم میگم اولش اینقدر نیت کردی تا دیدی چطور بهت پس میدن گفتی زیادترش کنم . 

این نیز بگذرد....
بیشتر از این شرمنده ام که اصلا نیت نداشتم برای پول خونه .بدون خواهش من بهم عیدی دادن .    

خدا میدونه خواسته های ما چیه وقتی صلاحمون باشه سریع میده بهمون.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دوس داشتم خودم یچی درست کنم     ولی اینجوری باشه اماده میگیرم یچی

اره خب ادم چیزی ک خودش درست میکنه بیشتر به دلش میچسبه.

ولی خب شرایط یه طوریه ک نمیشه.

اخرش هم زحمتت هدر میره هم اسراف میشه.

ما جمعه قبل رفته بودیم بهشت زهرا سرخاک مادرشوهرم.

یه نفر یه جعبه شیرینی اورده بود هیچکس برنمیداشت.انقدر دلم سوخت

به یکی که نیازمنده قسمتی از پولتو کمک کن ان شاء الله همیشه حاجت روا بشی

یک نفر رو هر ماه کمک میکنم . هر وقتم نیازمندی ببینم حتما در حد توانم یه چیزی بهش کمک می کنم . ولی توقع جبران اینجوری نداشتم 

این نیز بگذرد....
2706