2726
عنوان

شرمنده شدم

433 بازدید | 36 پست

روز عید غدیر مادرم غذای بسته بندی میده . منم شنیدم اطعام کردن روز عید خیلی سفارش شده و پربرکته. بهش گفتم روی ظرفای غذا بسته های شکلات میزارم . دیشب رفتم شکلات گرفتم و نایلون . هنوز تازه اومده بودم خونه و داشتم یه کاغذ طراحی میکردم برای روی بسته ها . دوستم بهم زنگ زد و گفت اداره مون وام ۵۰ میلیون میده . برو اسمت رو بنویس . خیلی شرمنده شدم   . من خیلی بیشتر از این میتونستم برای عید غدیر خرج کنم ولی به یه بسته شکلات تمومش کردم . اونوقت مولام اینجوری جبران کرد برام . خیلی شرمنده شدم .   

اینم بگم برای خرید خونه پول کم داشتیم   

این نیز بگذرد....

الهی  

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم 😍😘

فرصت برای جبران هست ....

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

به یکی که نیازمنده قسمتی از پولتو کمک کن

ان شاء الله همیشه حاجت روا بشی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

عزیزم نیت مهمه که نیتت قبول افتاده 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2706