2733
2734
عنوان

الان اگه ادم نذری بده کسی میخوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تولد امام زمان شله زرد دادم

برداشتن مردم؟؟

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
گرمم نمیکنن میخورن خیالت راحت رو دستت نمیمونه

خدا کنه 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2731
نه عزیزم اولا میخورن.دوما نخورن میدن به یک فقیری که میخوره.سوما اگر واقعا نگران باشن گرم میکنن.نگران ...

ممنون گلم

من فقیری نمیشناسم اصلا دور و برم 

نذری میخای بدی؟خودت؟

یه موسسه هست ک قای صمد مور همیشه میگه براذبچه های بی سرپرست و بدسرپرسته یا خانواده هایی و پدرشون معتاد و زندانن و بچه کوچیک دارن

موسسه مهرافرین

پولو بریز ب حساب اونا هر پنجشنبه ب هر بچه ایه

شیر خشک لباس دارو میخرن براشون

بمیرم براشون

بنظرم هرچی پول وسایل نذریته بده موسسهخیره 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

سر نذریت توروخدا منم دعا کن.یه اتفاق بده نخواد واقعا رخ بده.

نمیدونم منکه نمیخورم ولی احتمالا مامانم نذریشو بده حالا بقیه رو نمیدونم.

قبول باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
نذری میخای بدی؟خودت؟ یه موسسه هست ک قای صمد مور همیشه میگه براذبچه های بی سرپرست و بدسرپرسته یا خان ...

ما‌ هرسال با کلی بدبختی وبا تاکسی نذری ها داییمو میبردیم اونسر شهر میدادیم.وقتی دیدیم نه اونا‌اصلا مارد‌ادم حساب نمیکنم به همون همسایه هامون ک عموها وعمم که همسایمونن میدیم بقیشو با دیگ میبریم میدیم یهجاییه هم یتیم خونست هم مال بچه های معلول بهزیستیه.

انقدرم خوشحال میشن.چند ساله میبریم برا اونا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من فقیری نمیشناسم اصلا دور و برم 

گلم نذرتو بنظرم بده به یتیم خونه ثواب داره بچه ها واجبترن

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

آره حتما بپز بده بزار مردم کرونا بگیرن ثواب داره. بخدا همین آدمای مثل شما خودخواه که فقط به فکر اینن چی دلشون میخاد باعث شدن این مریضی لعنتی بمونه ما از اولش قرنطينه هستیم به خدا دلمون خیلی چیزا میخاد. ۳ فروردين بابام مرد ۳تایی با خواهر و برادرم دفن کردیم هنوز سر مزارش نرفتیم به همسایه بغلی هم اجازه ندادیم بیاد خونمون. اونوقت مردم فکر نذری دادن هستن بخدا ثواب نداره گناه کبیره هست. جنایته. قتل عمده. 

2706