2726
عنوان

خیلی دلم برامامانم تنگ شده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 51 پست

ولی گلم بیتابی نکن بزار روحش اروم باشه روحش همیشههه کنارته مطمین باش 

من هر وقت حالم بد باشه به خواب خودم یا یکی دیگه میره میگه نگران پریسام

خدا سایه پدرتو برات حفظ کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روحشون شاد خدا صبر بده بهت .متاسفانه تلخترین حقیقت دنیاست منتها بچه ها تا وقتی هستن قدر نمیدون ...

آره بخداااااتاداریشون مگه میفهمی کیوداری اصلا

خیالت راحته هستن همیشه روحشون شادخیلی برات ناراحت شدم بشدت

خدارحمتشون کنه منم مامانم یه ساله که رفته 😔

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2728
ولی گلم بیتابی نکن بزار روحش اروم باشه روحش همیشههه کنارته مطمین باش  من هر وقت حالم بد باشه ب ...

خیلی ممنونم وای بشدت همرامه وغمخوارم بشدت کمکم میکنه فوت که شدگفتم مامان دعاکن تاسالت من خدابهم ی بچه بده باورت میشه بخداقسم رفتم سال مامانم شهردیگه ام بعدمسجدعصراومدیم خونه دیدم بشدت سرگیجه وضعف دارم غذاخوردم درازکشیدم گفتم زیادسرپابودم مال اینه وای درعین ناباوری دوهفته بعدش پریودنشدم وآزمایش دادم۵هفته بودم بااینکه اقدام درستیم نداشتیم باورکن دستش ازدنیاکوتاهه ولی همیشه وجودش کنارمه وکمکم 

آره بخداااااتاداریشون مگه میفهمی کیوداری اصلا خیالت راحته هستن همیشه روحشون شادخیلی برات ناراحت شدم ...

دقیقااا

ممنونم گللم .خدا واقعا بهمون صبر بده 

عزیزم هفت تا صلوات براشون فرستادم

آخی چقددلم میگیره مامان کسی فوت میشه روحشون شاد

ممنونم انشالله روح مادر شما هم شاد باشه 🙏

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
خیلی ممنونم وای بشدت همرامه وغمخوارم بشدت کمکم میکنه فوت که شدگفتم مامان دعاکن تاسالت من خدابهم ی بچ ...

چه جالللب دقیقااا واسه منم همین طور یعنی فقط یک بار اقدام کردیم وخدای بزرگ و مهربون بهم یه دخمل نازبهم  هدیه داد. قبلش هی میومد تو خواب برام چیزای شیرین میاورد میداد 

الان دخترم پاره تنمه همدمم شده.

پس خداروشکر بچه داری ذهنتو ببر سمت اون هرچند میدونم چه قدر دوست داشتی مادرت بودو شیرین کاریای نوشو میدید ولی مطمین باش که میبینه و خوشحاله که خدا بهت یه همدم داده

چه جالللب دقیقااا واسه منم همین طور یعنی فقط یک بار اقدام کردیم وخدای بزرگ و مهربون بهم یه دخمل نازب ...

خداروشکربچه هاکع نفسن ی ثانیه میره توواتاق نفسم میبره نبینمش بس که خوشمزس خیلی حیف شدندیدنشون خدایاحکمتت وشکر

روح مامان گلتون شاد عزیزم،ان شالله خدا ب دلتون ارامش بده،میدونم چقد سخته،چون من حتی تصور اون روز رو هم نمیتونم بکنم،،بخاطر کرونا چن ماهه نتونستم بابا مامانمو ببینم خیلی ناراحتم،میدونم شما دیگه چی میکشید فقط میتونم از خدا براتون ارامش ارزو کنم،و برای مامان گلتونم فاتحه و صلوات میفرستم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
روح مامان گلتون شاد عزیزم،ان شالله خدا ب دلتون ارامش بده،میدونم چقد سخته،چون من حتی تصور اون روز رو ...

خیلی ممنونم عزیزم لطف میکنی خداپدرومادرت وبرات سالهای سال سلامت نگه داره

2706