2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا من انقد قربون صدقه خودم میرم

با نامزدم داشتم صحبت میکردم از جلو اینه رد ک شدم لپ خودمو کشیدم گفتم چ هلویی😐حالا اونم قبول کرده ک من هلوعم

ب خودت اعتماد ب نفس بده

اگ کسی گف زشتی بزن تو دهنش 

چرا وقتی تعریف میکنن نباید باور کنی

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
اخه میگم‌شاید میخوان دلم نشکنه 

عزیزم هرچقد ک خودت واسه خودت ارزش قایل شی خودتو دوست داشته باشی

بقیه ام همون احترامو ارزشو واست قائل میشن 

این یه قانونه 

خودتو باور کن

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
کاش میشد ی جا بهت عکسم‌نشون بدم ولی اینجا بدم میاد 

من هم تل دارم هم وات 

میدونم ک قشنگی ولی اعتماد بنفست داغوته  منم مث تو

خواهرم ب حدی خوشگلی ک هر کی میبینی میگه هر کیا من ک جای خود دارم ولی اعتماد بنفسش داغونه 

اخه میگم‌شاید میخوان دلم نشکنه 

اسی این یک سندروم روانیه ها یک مدتی منم دچارش بودم بهترین روش اینه تمرکز را بزارید رو نقاط مثبتت.

هر حسی که آدم به خودش داشته باشه دیگران هم همون حس را دارند. هر انرژی که از خودت ساطع کنی دیگران متناسب با انرژیت بهت نظر دارند.

من که خوشکلم و خودم را همینجوری که هستم دوست دارم😊

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706