2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

:|  چرا نره ؟😐 چهارتا آقا هستن گاهی صبح های جمعه میرن ورزش کوه .تو عالم همکاری واسه آیندش خوب ...

خوب می تونید اینطور باشید من خیلی حساسم هزار فکر میکنم میگم دوستانش فکرش رو خراب کنن یا عادت کنن به تنهایی رفتن

2728
خوب می تونید اینطور باشید من خیلی حساسم هزار فکر میکنم میگم دوستانش فکرش رو خراب کنن یا عادت کنن به ...

نه بابا  انقد حساس نباش. البته بگما اگه با دوستا های خودش  بود منم حساس میشدم ، ولی همکار اداره هستن و شغلشونم یجوره بایدرعایت کنن همه چیو 😄 خلاصه بگم با یه مشت کبریت بی خطر رفتن😜

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
نه بابا  انقد حساس نباش. البته بگما اگه با دوستا های خودش  بود منم حساس میشدم ، ولی همکار ...

😁😁 آره عزیزم درست میگید پس حواستون هست خوووبه، همکار معمولأ خوبه راستی نی نی ازتون مبارک عزیزم

😁😁 آره عزیزم درست میگید پس حواستون هست خوووبه، همکار معمولأ خوبه راستی نی نی ازتون مبارک عزیزم

مرسی❤️❤️❤️❤️❤️

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2706