2726
عنوان

کرونا رو جدی بگیریم خواهرای گلم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 32 پست
انشالله که چیز خاصی نباشه،دم کرده آویشن، بخور جوش شیرین

جوش شیرین مگه خوبه؟ ضرر نداره

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو هفته هست ک با همه قطع ارتباط کردم حتی اتاقمو از شوهرمم ک میرفت سرکار جدا کردم،چن شب پیش تولد پدر شوهرم بود،،همه رفتن جز من و شوهرم،،تو نگو برادرشوهرم از قبل ناقله و خودش خبر نداره و تو تولد بوده،،تا دیروز ک جوابش مثبت شد،،خواهراش و بچه هاشون چون پیششون بودن دو سه تاش تب داشتن نمیدونم کروناس یا ن،باباشونم خارج از شهر سرکاره،مادرشم چون مریضی فشار اینا داره نمیتونه ازش مواظبت کنه،ب ناچار شوهر من رفته داداششو پرستاری میکنه،برا محکم کاری تا ۲_۳ روزیم نمیاد خونه ک خطری منو تهدید نکنه،منم باردارم و خونه کناریمون سالهاست خالیه و درخت نخل اینا توشه میترسم،خونه هامون تو یه کوچس ولی واقعا بد گرفتاری شدیم،هرکاری میکردیم این برادرشوهرم دور دوستاشو خط بکشه ول نکرد تا اخرش همونی شد ک نباید میشد.تورو خدا همه رعایت کنن

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
من دو هفته هست ک با همه قطع ارتباط کردم حتی اتاقمو از شوهرمم ک میرفت سرکار جدا کردم،چن شب پیش تولد پ ...

من وقتی داداشم گرفت،دیگه خونشون نرفتم بعد ده روز علامت دار شدم

2728
من وقتی داداشم گرفت،دیگه خونشون نرفتم بعد ده روز علامت دار شدم

وقتی من با همه قطع ارتباط کردم هنوز کسی نگرفته بود،،حتی الانم ک تنهام همش میترسم ی وقت منم مبتلا بشم اصلا تحمل مریضی ندارم،خودم حساسیت فصلی دارم ۴ فصل سرماخوردم همین بسمه خدای نکرده اگ کرونا گرفتم دیگه دووم نمیارم.ان شالله حال داداشتون هرچ زودتر خوب شه

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
خودم و بچه هام o مثبت

میگن ک گروه خونی او ک قویتر از بقیس.یعنی شدتش زیاد نیس

بهتر باشی الهی

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خیلی مریضی عجیبیه،یک ساعت میبنی حالم خوب خوب میشه،بعد دوباره به حالت مرگ درمیام

خدایا😭😭😭😭

من دو هفته هست ک با همه قطع ارتباط کردم حتی اتاقمو از شوهرمم ک میرفت سرکار جدا کردم،چن شب پیش تولد پ ...

ای وای عزیزم 

چقد سخت 

خدا کمکت کنه 🙏🙏🌹🌹

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2706