2703
2553

به عنوان یک فر مبتلا به کرونا خواستم بگم،واقعا هر چه در توانتون هست رعایت کنید.با هیچ کس رفت و آمد نکنید،مادر خواهر هر کی میخواد باشه،چون به سختی بعدش اصلا نمی یرزه،😭😭من خودم همه چیز رو رعایت میکردم،جز اینکه با مادرمینا رفت و آمد داشتم که منجر شد که از برادرم بگیرم

مادرم داییم اینا رو کشوند اینجا یک هفتس اینجان اللان دارن  میرن دیروزم سربهداشت دعوامون شد الانم گلوم درد میکنه و دیگه هیچی مهم نیست 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آخی عزیزم ان شاء الله خوب بشی زود زود خبر سلامتیت رو بزاری

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

اخی عزیزم 

انشالله بزودی بهتر بشی 🙏🙏

بستریتون نکردن ؟

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
مادرم داییم اینا رو کشوند اینجا یک هفتس اینجان اللان دارن  میرن دیروزم سربهداشت دعوامون شد الان ...

به نظرم نباید اصلا زیر بار میرفتی واقعا تا آدم مبتلا نشه نمیفهمه چقدر سخته

2714
نه،چند تا دارو نوشت،دو تا بچه کوچیک دارم،هر دو گرفتن،پسرم شش ماهشه شبا تا صب دلپیچه داره😭😭

وای عزیزم 😔😔😔

بچه کوچیک 😢😢

۱۰ تا صلوات میفرسنم انشالله بزودی خوب بشید 🙏🙏

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
به نظرم نباید اصلا زیر بار میرفتی واقعا تا آدم مبتلا نشه نمیفهمه چقدر سخته

همین الان پاشدم دیدم گلوم درده یک آموکسی سیلین  خوردم حالا دیگه خدا بخواد  خوب شم خدا خیرش بده عاصیمون کرد اینا رو کشوند

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
نه،چند تا دارو نوشت،دو تا بچه کوچیک دارم،هر دو گرفتن،پسرم شش ماهشه شبا تا صب دلپیچه داره😭😭

وای کاش یه جا تمیز بدون الودگی بود حداقل یکی از بچه ها رو قبل آلوده شدن میذاشتی.

ای شاله زود خوب میشین .

نوع خفیف شه ای شاله .علایم و شدتش تقریبا با برادرت یکی میشه 

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤

عزززم فامیل ما گرفت دیروز بعد یکماه ک تو کما بود جون بود بیچاره فوت کرد با سه تا بچه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

الهی ک زودتر خوب بشی

عزیزممم گناه طفلی نی نیت ک اونم گرفته

گروه خونیت میدونی چیه؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706