2703
2553
عنوان

شوهرم کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 4431 بازدید | 55 پست
عزیزممممممم تو چقدر مهربونیت  ولی خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند سلامتی خودتو بچتو بخا ...

من شب و روز دارم ازش مراقبت میکنم سوپو لباساشو براش آبمیوه میگیرم قرصاشو میدم ولی اون اذیتم میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله داره مهم نیست بزار داشته باشه

وای غلط کرده ببخشیدا ولی چرا شما حمالیاشو کنی تا خوب بشه بعد بره همه عشقبازیاشو با اون بکنه؟؟! 

با این زن خوبی که دارن و بچه کوچوی نازش چطور میتونن آخه... چرا اینجوری شد چقدر ناراحت شدم حیفه شما.  معلومه زن زندگی هستی اما چقدر با آرامش گفتی وای باورم نشد اولش

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2720
اره یادت نیست تو تایپیکهای قبلیش گفت هنوز یادم میفته اتیش میگیرم

نه یادم نیس شاید ندیدم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
الان زنگ زد به مادرم پشت سرم غیبت کرد مامانم از دستم ناراحت شده جوابمو نمیده 

چقدر رواعصابه😲😲ایشالا دوس دخترش بمیره😂😂 ببخشید فقط همین در توانم بود . آخه اون چقدر توصیه که با اینکه می‌دونه این متاهل و بچه داره، بازم باهاشه

تو چقدر صبوووووری. وای اگر من بودم جرررررررشششششش میدادم . والا ،😀😀😀

زنگ بزن ۴۰۳۰ بگو کرونا داره حالش خرابه میان میبرنش  راحت میشی😐

اسی اینم پیشنهاد خوبیه هاااا

2714
مدام دارم با وایتکس و الکل ضدعفونی میکنم ولی بهش بر میخوره 

این کارهات بسیار خطرناک تره، بوی الکل و وایتکس لایه مخاطی سطح ریه رو از بین میبره و کار ویروس رو راحت تر می کنه، اصلا نیازی به این کارا نیست عزیزم، همون مایع ظرفشویی از بین میبره، شما فقط با آب نمک رقیق (شوری در حد اشک چشم) روزی 3 بار غرغره کن و چند قطره هم بریز تو بینیت، به بچتم بده و تو بینیش با قطره چکون بریز، هیچی نمیشه، نمک دریا بگیر

2706