2733
2739

اره کمبود ویتامین دی اگه اشتباه نکن برو دکتر خوب میشی من بچم بدنش پوست مرغی شده بود

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کمبود ویتامین دی اگه اشتباه نکن برو دکتر خوب میشی من بچم بدنش پوست مرغی شده بود

بهش دارو چی داد ؟ یعنی قرمزم بود جاش؟

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰
2728
بهش دارو چی داد ؟ یعنی قرمزم بود جاش؟

پماد و شربت مولتی ویتامین نه قرمز نبود مث پوست مرغ دون دون شده بوو

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
پوستش بهتر شد

اره خوب شد کلن

پماد و شربت مولتی ویتامین نه قرمز نبود مث پوست مرغ دون دون شده بوو

اخه برای من روی بازوم جای قرمزی بود یعنی پوست مرغی قرمز نمیشه؟

2738
اخه برای من روی بازوم جای قرمزی بود یعنی پوست مرغی قرمز نمیشه؟

نه اون فک نکنم پوست مرغی باشه شاید جوشه

چه پمادی

آ د

نه اون فک نکنم پوست مرغی باشه شاید جوشه

اخه سرچ کردم گوگل شبیه دست منو نوشته بود پوست مرغی ولی خودمم شک دارم پوست مرغی باشه

برادر منم اینجوریه متاسفانه ارثی درمانی نداره فقط بدنت و مرطوب نگه دار.

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
مرتب مرطوب نگه میدارم ولی تغییر نکرده

ارثیه عزیزم دکتر بری بهت کرم دستساز میده

ولی درمان نمیکنه فقط کنترل.بعدش دوباره برمیگرده

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2706