2737
2734
آره امشب هم بحث بالا گرفت و اون شب بخیر گفت، چقدر دوست داشتم آرامم کنه در کم کنه که خودم کلی مشکل تو ...

برا همین میگم سعی کن اروم باهاش صحبت کنی مردا وقتی با لحن دستوری و خشن باهاشون برخورد کنی بدتر لج میکنن حتی اگه حق با تو باشه کلن دوست ندارن ابهتشون زیر سوال بره

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا همین میگم سعی کن اروم باهاش صحبت کنی مردا وقتی با لحن دستوری و خشن باهاشون برخورد کنی بدتر لج می ...

همشون اینطوری؟ یعنی همسرتون هم اینطوری جسارتأ؟ آخه بعضیها دیدم عصبانیم شوهرشو می‌خندونتشون تا آروم بشم پس اونا چرا اینطورین

2731
همشون اینطوری؟ یعنی همسرتون هم اینطوری جسارتأ؟ آخه بعضیها دیدم عصبانیم شوهرشو می‌خندونتشون تا آروم ب ...

اره بابا شوهر منم همینه  

اره بعضی مردا اونکارو میکنن ولی خیلی کم پیش میادبرا مردای خوش اخلاقه

از من به تو نصیحت اگه میخوای هرچی میخوای همون بشه همیشه به مردت حس قدرت بده جوری رفتار کن ک انگار خیلی ازش حساب میبری ولی در باطن کار خودتو بکن مث بچه ها ک ار پدرشون چیزی میخوان خواسته هات و بگو بعد در اخر بگو خواستم ازت اجازه بگیرم 

با بهش بگو بهت افتخار میکنم ک اینقدر قوی و پشتمی همیشه یعنی وقتایی ک حتی یه کار کوچیک هم برات انجام میده اینارو خودم انجام دادم ک میگم

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
اره بابا شوهر منم همینه   اره بعضی مردا اونکارو میکنن ولی خیلی کم پیش میادبرا مردای خوش اخلاقه ...

اتفاقا امشب اول صحبت هامون میگفت که میدونی چرا لج می کنم؟ گفتم نه؟ گفت چون تو هیچوقت از جریان حمایت نمیکنی حتی اگر اشتباه!!!! آخه آجی این حرف عجیب نیست به نظرت؟

اتفاقا امشب اول صحبت هامون میگفت که میدونی چرا لج می کنم؟ گفتم نه؟ گفت چون تو هیچوقت از جریان حمایت ...

اوهوم عجیبه ک مردا اینقدر همیشه حق به جانبن ولی مث بچه میمونن باید تربیتشون کنی قلقشو باید پیدا کنی دیگه

2738
اوهوم عجیبه ک مردا اینقدر همیشه حق به جانبن ولی مث بچه میمونن باید تربیتشون کنی قلقشو باید پیدا کنی ...

خیلی انسان حرس اش در میاد که حق به جانب یعنی اصلا درک نمیکنم این موضوع رو، شما چطور کنار اومدید با این موضوع رو چیکار میکنید؟ ببخشید البته من امشب خیلی دلم پر بود

خیلی انسان حرس اش در میاد که حق به جانب یعنی اصلا درک نمیکنم این موضوع رو، شما چطور کنار اومدید با ا ...

من کنا نیومدم عادت کردم و حس حال جروبحث کرون ندارم باهاش مگه دیگه چقدر عصبی بشم ولی مثلن چندروز بعدش تو یه موقعیت ک حالش خوبه و سرحاله میگم بهش که اونروز این حرفت خیلی اذیتم کرد اصن باورم نمبشه تو اینو گفتی تو ک همیشه منو درک میکنی و حواست بهم هست چطور یهویی یادت میره ک من ازین رفتار خوشم نمباد 

یعنی اینجوری هم ازش تعریف میکنی هم انتقاد

من کنا نیومدم عادت کردم و حس حال جروبحث کرون ندارم باهاش مگه دیگه چقدر عصبی بشم ولی مثلن چندروز بعدش ...

الهی عزیزم...چقدر صبوری من بخاطر مشکلات اعصابم خیلی ضعیفه مثل کبریت شدم قبلأ خیلی آروم بودم عزیزم نمیدونم چقدر لطف کردی امشب باهام صحبت کردی من کسی رو ندارم باهاش صحبت کنم خیلی تنهایم برای همین اومدم اینجا

الهی عزیزم...چقدر صبوری من بخاطر مشکلات اعصابم خیلی ضعیفه مثل کبریت شدم قبلأ خیلی آروم بودم عزیزم نم ...

منم اتفاقن خیلی عصبیم ولی شوهرمو خیلی دوس دارم طاقت قهرو ندارم دلم نمیخواد دعوا کنم باهاش

عزیزمکاملن درکت میکنم من پدر ومادر دارم ولی نمیتونم مشکلاتم بهشون بگم

میتونی درخواست بدی هروقت خواستی بیا درد دل کنیم باهم😉

وای اسی متنات پر از غلط غلوط املایی نگارشی سرم گیج رفت اصلا نفهمیدم چی نوشتی😣😣

تلفن برا خودش کلمات رو تغییر میده، موضوع من و نامردم بود متوجه نشدید؟

منم اتفاقن خیلی عصبیم ولی شوهرمو خیلی دوس دارم طاقت قهرو ندارم دلم نمیخواد دعوا کنم باهاش عزیزمکامل ...

ممنون عزیزم خوشحالم از آشنایی آجی درخواست دوستی دادم، پریما هستم

2706