2726

گفتم بخاطر من این کلمه رو نگو اونم گفت میگم

بعد گفتم تو بهم احترام نمی‌داری دوست داشتند کم شده گفت هر کس خودش اینطوریه اینطور فکر میکنه منم ناراحت و عصبی شدم گفتم فقط جواب نده اعصابم رو بهم ریختگی بسه اونم گفت بهتره بخوابیم شب بخیر و قطع کرد حتی صبر نکرد شب بخیر بگم

میگه چون از خانمش نیار یه زن دلیله گفتم نگو زن دلیل شاید عاشق خانمشه

عزیزم سر چیزای الکی به مردا گیر ندین این یه اصطلاح عامیانس ک بین مردم جا افتاده خیلیا هم میگن اگه خانمش ناراحت بشه خودش جواب شوهرتو میده دیگه دلیل نداده تو اوقاتتون تلخ کنی

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم سر چیزای الکی به مردا گیر ندین این یه اصطلاح عامیانس ک بین مردم جا افتاده خیلیا هم میگن اگه خا ...

نامردم میگه عاشقانه اما به نظرتان بخاطر من نباید یه کلمه رو ترک کنه، ارزش داشت ناراحتم کنه واقعا؟

همشون همینجورین میخوان مثلا رو ندنو بگن رئیس ماییم اووووه حالا مونده انقد از اینکارا میکنن

بله نامردم میگه مردا اگر سوار شن پیاده میشن اما زن اگر سوار مرد بشه دیگه پیاده نمیشه- خب این چه طرز فکریه مگه میدونه جنگه؟

همشون همینجورین میخوان مثلا رو ندنو بگن رئیس ماییم اووووه حالا مونده انقد از اینکارا میکنن

نمیدونم چکار کنم من هیچیک رو ندارم حتی پدر مادر درست ندارم پدرم واسمون کرده رفته بخدا کم آوردم دیگه نمیکشم

نامردم میگه عاشقانه اما به نظرتان بخاطر من نباید یه کلمه رو ترک کنه، ارزش داشت ناراحتم کنه واقعا؟

دیگه مردا همینناختیار زبونشون ندارن حتی عاشق هم باشن شوهر منم خیلی دوسم داره ولی بعضی وقتا با زبونش اذیتم میکنه بااینکه میدونه ناراحت میشم

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
نمیدونم چکار کنم من هیچیک رو ندارم حتی پدر مادر درست ندارم پدرم واسمون کرده رفته بخدا کم آوردم دیگه ...

بهش مستقیم نگو من آرامش میخوام

فک میکنه عقده محبت داری

این روش اصلا درست نیست که همه چیو مستقیم بهش بگی

دیگه مردا همینناختیار زبونشون ندارن حتی عاشق هم باشن شوهر منم خیلی دوسم داره ولی بعضی وقتا با زبونش ...

وقتی همسرم می بینه بهم ریختگی چیکار میکنه باز هم ادامه میده و توجه نمیکنه؟ من امشب تلفنی که بحث کردیم عصبی شدم گفتم بسه دیگه، اونم گفت فکر کنم بهتره بخوابیم خوب بخوابی شب بخیر و قطع کرد حتی صبر نکرد من شب بخیر بگم. نمیدونی چقدر تنهایم خانواده خودم داغون پدر مادر درست حسابی ندارم پدر من والمون کرده بخدا دیگه بریده ام

بهش مستقیم نگو من آرامش میخوام فک میکنه عقده محبت داری این روش اصلا درست نیست که همه چیو مستقیم به ...

پس چیکار کنم؟ آخه متوجه نمیشه تا بهش نگم

وقتی همسرم می بینه بهم ریختگی چیکار میکنه باز هم ادامه میده و توجه نمیکنه؟ من امشب تلفنی که بحث کردی ...

نه دیگه اگه با  ملایمت براش توضیح بدم ادامه نمیده و قبول میکنه من 12 سال باهاش زندگی نیکنم هیچوقت دعوا روش جواب نمیده

خدا بهت صبر و ارامش بده وقتی میبینه اینقدر مشکل داری و عصابت خورده باید درکت کنه ولی بعضیا اصن نمیدونن درک یعنی چی

اینجور موقع ها ک بحث بالا میگیره سعی کن بهش بگی باشه ولش کن بهتره دیگه ادامه ندیم چون نتیجه ای نمیگیریم جز دعوا

نه دیگه اگه با  ملایمت براش توضیح بدم ادامه نمیده و قبول میکنه من 12 سال باهاش زندگی نیکنم هیچو ...

آره امشب هم بحث بالا گرفت و اون شب بخیر گفت، چقدر دوست داشتم آرامم کنه در کم کنه که خودم کلی مشکل تو زندگیم دارم حداقل اون دیگه آرامم باشه اما یه چیزی که هست هر موقع عصبی هستم اونم عصبی میشه و بدتر لج میکنه و تا آروم صحبت نکنم اونم آروم نمیشه و بدتر لج میکنه و اعصابم خورد میشه عزیزم

2706