2733
2734

دلم گرفته بود گفتم بیام اینجا حرف زدم تایپ قبلیم رو زدم بخدا ریختن سرم چه ک بارم نکردن اخه چقد بی انصاف هستن ب جون بچه هام دروغی نبود من  چندتا تایپ زدم درمورد دکوراسیدن خونم خب میخواستم ب خونم برسم ولی شوهرم زد تو ذوغم گفت ن منم اومدم  با شماها درد و دل بکنم من ک نگفتم گدا هستم گفتم شوهرم پول داره ولی خرج من نمیکه ...اومدم از بقیع سلیقه خواستم برا خونه گفتم از شوهرم بخوام انجام بده برام ولی دلم رو شکست گفت ن بازم به جون بچه هام هیچ دروغی در کار نبود نمیبخشم اونایی ک گفتن من دروغگو هستم بخدا کسیو قضاوت نکنید ب الله ب سر خودتون میاد..کسی بهش بر نخوره منظورم با اونایی بود ک اهل تهمت زدن هست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم خب یه عکس از خونه ات میدادی دیگه ساکت میشدن براشون غیر قابل باور بود فقط یک موکت کسی بتونه زندگی کنه، آخه این قدر نی نی سایت پر از آدمای دروغگوعه دیگه کسی نمیتونه اعتماد کنه به چیز های عجیبی که میبینه 

اینقد جون بچه هاتو قسم‌نخور  باور نکردن ک نکردن اینقد ارزششو نداره نی نی سایت همه جور ادم هست 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2738
عزیزم خب یه عکس از خونه ات میدادی دیگه ساکت میشدن براشون غیر قابل باور بود فقط یک موکت کسی بتونه زند ...

عزیزم خب میترسیدم کسی منو بشناسه وقتی دیدم اونجوری کردن دیگ دلم نخواست جواب بدم

بيخيال بابا مهم نباشه برات،من درجريان نيستم ولي قسم نخور بيخيالي طي كن

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

کافر همه رو بکیش خود پندارد

بخاطر این حرفا غصه نخور بابا

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

خب چرا اینقدر براتون مهمه که چی فکر میکنن بقیه😐

باور نکنن...

شما دنبال کاری باش که خودت خوشحالی باهاش بقیه هم هر چی دوست دارن بگن ، چه اهمیتی داره

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
2706