2410
2553
عنوان

چرا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 49 پست
دارم عدس پلو میخورم تو تاریکی....گشنمه مجبورم مجبور

خخ

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز ساعت ۲ ظهر خوابیدم به امید اینکه ۴ بیدار شم بیدار شدم دیدم ۱۲ شبه 😐 از دست این امتحانای دانش ...

آره منم دیروز صبح امتحان کوانتوم داشتم شبش بیدار بودم کلا 

امروزم کنکور دارم 🤣🤣🤣

آره منم دیروز صبح امتحان کوانتوم داشتم شبش بیدار بودم کلا  امروزم کنکور دارم 🤣🤣🤣

😀

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2720

کلی کار خونه و تمیز کاری دارم هیچکارب نمیکنم فقط از فکرش خوابم‌نمیبرع  

استارتر عزیز وقتی میرسم و میبینم عکستو حذف کردی نابودمیشم لطف کن وقتی میگم بذار،بذار خااااا  
کلی کار خونه و تمیز کاری دارم هیچکارب نمیکنم فقط از فکرش خوابم‌نمیبرع    

کم‌کم انجامشون میدی بیخیال

هم معدم درد میکنه هم گشنمه.بیسکوییت خوردم پشتش شربت خوردم .دعا کن نسوزه معدم خیلی کلافم میکنه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2714

دلتنگم

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
هم معدم درد میکنه هم گشنمه.بیسکوییت خوردم پشتش شربت خوردم .دعا کن نسوزه معدم خیلی کلافم میکنه

آخی عزیزم طوری نمیشه منم دقیقا مثل توام اما حوصله خوردن ندارم

حالا میخام برم یکم کیک تولد بخورم..جاتون خالی 

نوش جان

من بخاطر بیماریم که کرونا دارم شبها دردم شروع میشه روزا میخوابم برام دعا کنین زودتر خوب شم خیلی سرفه ...

آخی عزیزم انشالله زودتر خوب میشی شبا قبل خواب شربت لیمو و عسل بخور عالیه.من این کارو میکردم جواب داد

2706