2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی قایمکی؟

اره، البته بستگی به جایی داره که آزمون میدی. گفتن که الکی با یه دستگاهی که فلز یاب بود چی بود گشتنمون اونم با فاصله که گوشی نبریم آخرشم خیلیا گوشی داشتن. البته شاید حوزه ی دختر عمه ام اینجوری بود 

2731
پنج بیدار شدم خوابم نمیاد

کسانیکه دیروزامتحان دادن میگفتن تحویل دادیم .میگیرن نگران نباش فقط شلوغ نباید بشه

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
ای بابا  خداییش چ فکری پیش خودشون میکنن  خب شاید یکی.  همراه نداشته باشه!

احتمالا تحویل بگیرن دیگ انقدم خر نیستن ک یکی دیروز تاپیک زده بود می‌گفت همه آورده بودن اونا هم تحویل میگرفتن فقط من الکی نبردم

2738
2706