2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب گوشی حملش راحتره خوش دست با وجود اینکه لپ تاپ داری دیگه دوتا رایانه منظورم تب لت میخوای چیکار لپ تاپ کارای تخصصی سنگین انجام بده گوشی هم کارای مکالمه ظریف تر و جابه جاییش بهتره این نظر منه از نظر کارشناسی و دقیق تر مدل اینا ندارم این مدلی  که نظر بدم 

2731
خب گوشی حملش راحتره خوش دست با وجود اینکه لپ تاپ داری دیگه دوتا رایانه منظورم تب لت میخوای چیکار لپ ...

اخه خیلی کارا گوشی نمیشه انجام دادمثلا جزوه و اینا با تبلت راحت تر از گوشی و لپتاپه 

از طرفی تبلت نسبت به گوشی بزرگه

منظورم این بود که گوشی جدید بیشتر به کارم میاد یا تبلت؟ با توجه به دانشجو بودنم

گفتم دیگه

اگه واسه دانشجو بودنت تبلت اومد ب ذهنت ک می‌تونه کاربردی تر باشه

لپ تاپ واسه دانشجو کاربردی تره

2738
اخه خیلی کارا گوشی نمیشه انجام دادمثلا جزوه و اینا با تبلت راحت تر از گوشی و لپتاپه  از طرفی ت ...

اها بله بستگی به استفاده داره بعضیا بیشتر برا کارایی مث جزوه میخوانش چرا که نه تب لت گزینه ای خوبیه من از منظر استفاده معمولی عرض کردم

پس بین همون گوشی و تبلت  گوشی بهتره تبلت چیز خاصی ندارع فقد صفحه اش بزرگه

اره خب منم بخاطر بزرگ بودنش میگم

مثلا توی دانشگاه میخوام درس بخونم (بعد کرونا) با گوشی نمیشه خوند چون خیلی کوچیکه از طرفی لپتاپ هم سنگینه هر روز نمیتونم ببرم 

ولی یه چیزی که هست اینه که گوشی هم توی دل هست دلم میخواد بخرم از طرفی کاربرد بیشتری هم نسبت به گوشی الانم نداره

نمیدونم موندم

من تبلت دارم سامسونگ a10 الان نزدیک 5ساله واقعا ازش راضیم با اینکه اندرویدش 8ولی خیلی خوبه. مسلما اگه الان بخری امکاناتش بیشتر ولی من چون تازه گوشی خریدم ولی بازم وقتی خونم  از تبلتم استفاده میکنم