2733
2734
عنوان

فطیرپختم☺️+عکس

272 بازدید | 16 پست

به به عجب فطیری پختم😋گذاشتم داخل پلاستیک نرم بمونن😋راستی شیروتخم مرغ ومایه شکروروغن وآردومخلوط کردم سه ساعت گذاشتم موندبعدم گرفتم گذاشتم داخل فرم یه ۲۵دقیقه ای موندتاپخت روشم زرده تخم مرغ زدم نصف فطیراروهم بچه هام خوردن وخیلی مزه دادبه دهنشون 😋😋😋

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قشنگ با اندازه مشخص بگو

ببین دولیوان شیرنصف لیوان روغن یه قاشق غذاخوری مایه خمیردولیوان شکرپنج تاتخم مرغ شیرش گرم باشه بعدش ۱۰دقیقه روشومیبندی بعداز۱۰دقیقه اردوبهش اونقدری اضافه کن تابه دست نچسپه وخوب ورزش بده من باخمیرزن همزنم حسابی ورزش دادم بعد روشوباسلفون بستم ۳ساعت گذاشتم بمونه بعدم داخل فرم پختم روشم قبل ازگذاشتن داخل تسترم تخم مرغ مالیدم وباچنگال سوراخ سوراخ کردم

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
نوش جان، دستورش رو لطفا میگی

ممنون گلم🥰

ببین دولیوان شیرنصف لیوان روغن یه قاشق غذاخوری مایه خمیردولیوان شکرپنج تاتخم مرغ شیرش گرم باشه بعدش ۱۰دقیقه روشومیبندی بعداز۱۰دقیقه اردوبهش اونقدری اضافه کن تابه دست نچسپه وخوب ورزش بده من باخمیرزن همزنم حسابی ورزش دادم بعد روشوباسلفون بستم ۳ساعت گذاشتم بمونه بعدم داخل فرم پختم روشم قبل ازگذاشتن داخل تسترم تخم مرغ مالیدم وباچنگال سوراخ سوراخ کردم

2738
ممنون عزیزم نوش جونتون عالی شده 😍😍😍😍😍

فدات گلم درست کن خیلی خوبه مقویه البته من قبلاکره داخاش میزدم امشب داخل یخچال گشتم کره نداشتم☺️مجبورشدم روغن مایع بریزم ...

نه عزیزم اشکالی نداره خوب شد گذاشتی یاد گرفتم فردا درست میکنم😊

آفرین عزیزم درست کن نوش جونت گلم🥰

دولیوان شکر؟ پس حسابی شیرینه

فطیرشیرین خوبه اگه دوست نداری میتونی کمتربریزی یااصلاشکرنریزی مثل زنداداشم شیرین دوست نداره بدون شکردرست میکنه بعدش فقط خودش میخوره بچه هاش لب نمیزنن طفلیا😂😂😂

فطیرشیرین خوبه اگه دوست نداری میتونی کمتربریزی یااصلاشکرنریزی مثل زنداداشم شیرین دوست نداره بدون شکر ...

منم ترجیح میدم بدون شکر باشه ولی من با روغن زرد درست میکنم اینقدر خوشمزه است از خوردنش سیر نمیشن.

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
2706