2703
2553
اگه کسی در زمان حیاتش وکالت بلاعزل یه ملکی رو به کسی دیگه بده و اون شخص با استفاده از اون وکالت خونه ...

دقيقا يك كار مشابه اين ما چندين ساله باهاش در گيريم

متاسفانه وكالت بعد از مرگ باطل ميشه حتي اگر خيلي خيلي محكم نوشته شده باشه

ولي اگر سند ملك در زماني ك شخص زنده باشه ب اسم طرف بشه مشكلي پيش نمياد

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
منظورت رو نفهمیدم عزیزم 

ببخشید قیم زن چه کسیه؟ و اینکه کسیکه پرونده ی دادگاهی داره سابقه ی زد و خورد و سرقت میتونه قیم صغیر بشه؟ مثلا مادر صغیر باشه

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقيقا يك كار مشابه اين ما چندين ساله باهاش در گيريم متاسفانه وكالت بعد از مرگ باطل ميشه حتي اگر خيل ...

حالا ما وکالت نامه رو از کجا پیدا کنیم؟

من با پدرشوهرم خونه شریکی خریدم. ۵دانگ مال منه و یک دانگم اون. حالا اون کلید رو برده و به من کلید نم ...

بله اگر مدرکی محکم دال براینکه منزل به شماهم تعلق داره صدالبته میتونید خیلی زود محکومش کنید

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
2720
بله اگر مدرکی محکم دال براینکه منزل به شماهم تعلق داره صدالبته میتونید خیلی زود محکومش کنید

خب یک دانگم مال اونه. اگه لج کنه و بگه من خونه رو نمیفروشم دادگاه میتونه محکومش کنه بفروشه؟

ببخشید قیم زن چه کسیه؟ و اینکه کسیکه پرونده ی دادگاهی داره سابقه ی زد و خورد و سرقت میتونه قیم صغیر ...

فکر کنم پدرش ولی باز برات سوال میکنم 

نه به خاطر سرقت نمیتونه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
وقت داری باز بپرسم؟ یا کافیه؟ ببخشیدا

نه عزیزم این چه حرفیه بپرس عزیزم نمازم بخونم جواب میدم اگه اینجا هم راحت نیستی در خواست بده شخصی بپرس

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2714
نه عزیزم این چه حرفیه بپرس عزیزم نمازم بخونم جواب میدم اگه اینجا هم راحت نیستی در خواست بده شخصی بپر ...

نه همینجا خوبه. 

نه همینجا خوبه. 

هرجور راحتی گلم

نه عزیزم این چه حرفیه بپرس عزیزم نمازم بخونم جواب میدم اگه اینجا هم راحت نیستی در خواست بده شخصی بپر ...

اگه چند سال پیش پولی رو به حساب شخصی واریز کرده باشیم از طریق کارت به کارت الان میتونیم با پرینت حساب ازش شاکی بشیم؟؟

هرجور راحتی گلم

زنی که خودش حقوق بازنشستگی داره میتونه مستمری پدر یا شوهرشم بگیره؟؟ قبلا نمیشد ولط فکر کنم قانون جدید اومده

اگه چند سال پیش پولی رو به حساب شخصی واریز کرده باشیم از طریق کارت به کارت الان میتونیم با پرینت حسا ...

مثلا کلاهبرداری باشه؟ 

2706