2733
2734

تجربیاتتونو در این باره بگید

کسی بوده که خودش پیش قدم شده باشه واسه برگشتن؟ما چند بار کات کردیم هر بار هم خودش اول اومد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بار اول ک ترکم کرد خودش برگشت

اینبار ک رف دیگ برنگشت..

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 

ما یه بار کات کردیم فرداش ظهر اون زنگ زد منم جواب ندادم گفتم کات فور اور بعدش انقد از خاطراتمون استوری گذاشت و عکس سیگار کشیدن و اینا(قلبش ناراحته براش خیلییی ضرر داره) دیگ من شبش پیام دادم بهش آشتی کردیم 

2738

اگه هر بار اون امده این بار تو برو چون میخاد ببینه توهم دوسش داری یا نه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
هرگز هرگز اینکارو نکن  کسی که از روت رد شده لهت کرده دنده عقب بگیره بیشتر لهت میکنه

آخه ما ک از مشکلشون خبر نداریم 

من خودم تو تاپیکم هست یه بار صرفا بخاطر اینک شرایط ازدواج نداشتیم کات کردیم ولی واقعا دیدیم اصلا بدون هم نمی‌تونیم تصمیم گرفتیم بازم صبر کنیم 

آخه ما ک از مشکلشون خبر نداریم  من خودم تو تاپیکم هست یه بار صرفا بخاطر اینک شرایط ازدواج نداش ...

ما در حد و اندازه ای که تو تاپیک اطلاعات میدن و سوال میکنن جواب میدیم عزیرم استارتر هم دقیقا همین رو میخواد 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706