2703
2553
اره خیلی خوبه پوستم خیلی خوبو شفاشه شنیدم ب خاطر دفع سمومه من قد  بلندم ۱۶۹ قدمه ۵۹ کیلوام

منم چند روزه تلاش میکنم آب بیشتر بخورم 

خوشبحالت قدت بلنده من ۱۵۰😕

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چند روزه تلاش میکنم آب بیشتر بخورم  خوشبحالت قدت بلنده من ۱۵۰😕

ب قول خودت اب خوبه ولی من چون وسط غذا میخورم 

هم اذیت میشم هم غذام همیشه نصفه میمونه چون معدم با اب پر میشه 

قد بلندم خوبه اما هزارو یک دردسر داره مخصوصا واسه خانوما😊

کوچیک ترین ساده ترینش اینه ک وسط خیابون ی سرو گرون از همه بالاتری

شاید واسه بقیه خوب باشه اما من احساس بدی دارم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2720
عادت میکنی.کنار غذات سبزی یا کاهو بخور تا غذا بره پلگایین

ی بار رژیم گرفتم یه هفته دکترم گفته بود اب مطلقا ممنوع

نیم ساعت قبل و بعد غذا فقط میتونستم بخورم

خیلی خوب بود اما نتونستم عادت کنم بهش

یجورایی انگار تو عذاب  بودم 

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
من روزی ۴تا بطری بزرگ آب میخورم 😶

خوش به حالت

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
ب قول خودت اب خوبه ولی من چون وسط غذا میخورم  هم اذیت میشم هم غذام همیشه نصفه میمونه چون معدم ...

عادت کن وسط غذا نخوری 😁 

یه چیز دیگه اگه از قدت اذیت شدی بدون خیلی ها آرزوی قدت و دارن 

و اینکه قد و وزن همش بهونس آدم نمیدونه به چی گیر بده به ظاهرش گیر میده 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2714
ی بار رژیم گرفتم یه هفته دکترم گفته بود اب مطلقا ممنوع نیم ساعت قبل و بعد غذا فقط میتونستم بخورم خ ...

سعی کن..خیلی عادت بدیه.من ندارن خداروشکر.این عادتو ولی شوهرم چرا میخوره

هر بار این درو محکم ببند برو

8لیوان؟؟ من روزی حدود 4لیتر اب میخورم

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
ی بار رژیم گرفتم یه هفته دکترم گفته بود اب مطلقا ممنوع نیم ساعت قبل و بعد غذا فقط میتونستم بخورم خ ...

کم کردی؟؟

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

😐😂عزیزم خربزه خوردی پای لرزشم باش اونی که گفت 8ساعت اب بخور میدونست اب واسه بدن خاصیت داره سم های بدن رو دفع میکنه وگرنه میگفت 8تا لیوان اب رو بریز تو شیشه 

بعدم 8تارو باهم نخور خو😂هر چند ساعت یکی 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706