2733
2734
عنوان

پشه لعنتی👾

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 71 پست
با حشره کش فرق داره؟ 

بله عزیزم فرق داره به لباسها رخت خواب واطراف محل خواب میزنن روی پوست مستقیمانبایدزدامابه لباستون که تنتون اشکالی نداره حشرات دورمیکنه من دارم الان نمیتونم عکس بذارم داروخانه هادارن

ببین اگه گل وگیاه دارین توخونه تو هرگلدون چسب زرد بخر بزار پشه ها رو جمع میکنه اگه هم نداری یه چسب ز ...

اوووم ایده عالیه باید بگردم دنبال چسب زرد فروشی، از کجا می خرید شما؟ 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داشتیم سوخته، حالا یه چی عین چراغ خواب داریم که بدبختا می خورن بهش یه طوری می کشه که خودم دام می سوز ...

آره همونه😂😂😂

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
هردوتاش و امتحان کردم جواب نداد پشه های ما خیلی مقاومن    

اونادیگه پشه نیستن کک هستن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اره چون خاک گلدون که خیس میشه پشه جمع میکنه بهرین راهش همین چسب زرد هست و یامی تونی پودر دارچین یکم ...

وای خدا کنه

الان دارچین بریزم نمیرن؟😐

همه جام داغون شد

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
دلم میخاد قتل عامشون کنم مجبورم ی لحظه هایی بیدار بمونم ک نی نیمو نیش نزنه چقدر کثافتننننننن ...

ای جونم از این پشه بندا بزن براش خوب 

اره چون خاک گلدون که خیس میشه پشه جمع میکنه بهرین راهش همین چسب زرد هست و یامی تونی پودر دارچین یکم ...

چه عجیب، باشه امتحان می کنم، دارچین تنده ریشه گیاه را اذیت نمی کنه؟! 

2738
وای خدا کنه الان دارچین بریزم نمیرن؟😐 همه جام داغون شد

من این دوراه رو امتحان کردم واسه خونه من چسب زرد جواب داد😁 اره الان برو یکم پودر دارچین بریز روخاک گلدون بعد خودت ببین اگه پشه ها کم شدن که جواب داده اگه نه که همون چسب زرد می مونه 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
بله عزیزم فرق داره به لباسها رخت خواب واطراف محل خواب میزنن روی پوست مستقیمانبایدزدامابه لباستون که ...

چه خوب ممنونم اینم حتما می خرم 😘😍

ای جونم از این پشه بندا بزن براش خوب 

ب شوهرم چند بار گفتم بگیره هر بار پشت گوش انداخته . متاسفانه حشره کش هم بخاطر بچه نمیتونم بزنم وقتی خواب بودم دستاش و پاهاشو نیش زده   

چه عجیب، باشه امتحان می کنم، دارچین تنده ریشه گیاه را اذیت نمی کنه؟! 

ووی زیاد نریزی گیاهات خراب بشن خیلی کم بریز عزیزم 

من خودم گل وگیاه زیاد دارم و کم ریختم ولی واسه من جواب نداد به چسب رجوع کردم جواب گرفتم😊

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
اونادیگه پشه نیستن کک هستن

😐😐😐

پشه س😂😂

الان چراغ قوه گوشیم روشنه دارم میبینمشون

ولی حیف ک هیچ غلطی نمیتونم بکنم😆

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706