2726
عنوان

شوهرای شماهم اینطورین؟😑😏

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 38 پست

تعصب یعنی چی اخه از نظرت؟همه خانوادشونو دوست دارن

حالا اونا هر چقدر هم بد باشن براش عزیزن

توهین نکن به خانوادش که عواقب خوبی نداره

ولب ناراحتیت رو بگو

برای رفت و امد هاتون هم برتانه بریزید

امیدوارم به اینده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم باید چکنم کلا کلافه شدم

ول کن چرا خودتو اذیت می کنی؟ وقتی میره تو هم فرصت داری یکم به خودت برسی😁به نظر من اصلا سعی نکن از رفتن به خونه مامانش منعش کنی هم مخفیانه میره هم اعصابت خورد میشه،.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
تعصب یعنی چی اخه از نظرت؟همه خانوادشونو دوست دارن حالا اونا هر چقدر هم بد باشن براش عزیزن توهین نک ...

ینی‌حتی اگه یه جاهایی اشتباه کنن شوهرم میخواد حقو بده به اونا

الان از دیروز نرفته خونه مامانش امشب‌گف فردا صبح میرم یه سر میزنم درصورتی که شنبه ظهر ناهار اونجا دعوتیم

الان چی‌بگم بهش که نره بدون من؟

2728
مثلا دیروز تاحالا نرفته امشب گف فردا صبح میرم یه سر بزنم من ک نمیتونم صبح جمعه باهاش برم که تنها نر ...

چرا نميتوني بري؟

از همين اول ياد بگير قدم ب قدم با شوهرت باشي

با سياست ن اينكه فك كنه دوس نداري تنها بره يا ببخشيد اويزونشي

مثلا من جات بودم ميگفتم صب زود بريم بيرون ورزش كنيم صبونه بخوريم بعد بريم ي سر كوچولو ب خانواده ها بزنيم

خيليم اينكارو انجام دادم

هم شوهرت ياد ميگيره با تو خوش بگذرونه هم اينكه تنها نميره خونه مادرش ك چهارتا چيزم ياد بگيره 😂😂

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
ول کن چرا خودتو اذیت می کنی؟ وقتی میره تو هم فرصت داری یکم به خودت برسی😁به نظر من اصلا سعی نکن از ر ...

اره واقعا درست میگی‌ایکاش میتونسم‌بیخیال باشم و انقد پیگیر نباشم اما نمیتونم اصلا

چرا نميتوني بري؟ از همين اول ياد بگير قدم ب قدم با شوهرت باشي با سياست ن اينكه فك كنه دوس نداري تن ...

اره پیشنهاد خوبیه😍

خب عزیزم میشه بگی یه وقتایی که خانوادش اشتباهی میکنن چطوری بیان کنم که جبهه نگیره وطرف اونارو نگیره؟

و اینکه چیکار کنم انقد تند تند نخواد بره سر بزنه

هر روزهم باید تلفنی با مامان جونش حرف‌بزنه و سراغ بگیرخ

ینی‌حتی اگه یه جاهایی اشتباه کنن شوهرم میخواد حقو بده به اونا الان از دیروز نرفته خونه مامانش امشب‌ ...

تو دوران عقدت هم اینجوری بودن؟

بهش پیشنهاد بده باهم برید

امیدوارم به اینده  
اره ینی همیشه که بخواد بره سر بزنه منم‌باهاش برم؟

اره هم باعث میشه پرش نکنن و هم حرص بخورن ک تو رو میبینن

بازیگر خوبی باش

برای شوهرت نقش بازی کن ک دلی داری میری

ببخشید ولی خودشون میخوان ما اینجوری باشیم و روراست نباشیم

امیدوارم به اینده  
اره پیشنهاد خوبیه😍 خب عزیزم میشه بگی یه وقتایی که خانوادش اشتباهی میکنن چطوری بیان کنم که جبهه نگی ...

عزيزم براي سوال اولت من خيلي صبوري كردم

دقيقا خود همسرم گاهي متوجه ميشد كه حرفي زدن و من ناراحت شدم اما مثلا اگه از در خونشون بيرون ميرفتيم اصلا بيان نميكردم

ولي يجوري نشون ميدادم. ك تو فكرم اونم ك ميدونست ار چي ناراحت شدم هي پيگيري ميكرد و من ميگفتم هيچي عزيزم

حتي اگر ميگفت از مامانم ناراحت شدي ميگفتم اشكال نداره مادرته ديگه

سر وقت مناسب ميشستم با دليل و منطق رفتار مادرشو خانواده اشو براش شرح ميدادم

و ميگفتم من بخاطر تو سكوت ميكنم و چيزي نميگم

اين شد عادت ك همسزم ياد بگيره پشتم باشه و ببينه ك من هم صبورم و هم بد خانواده شو تميخام و بهشون احترام ميزارم

مورد دومم ك گفتم حل ميشه صبوز باش

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
اره هم باعث میشه پرش نکنن و هم حرص بخورن ک تو رو میبینن بازیگر خوبی باش برای شوهرت نقش بازی کن ک د ...

اره درست میگی واقعا

باید منم‌مثل مامانش یخورده بدجنس بشم و سیاست به خرج بدم بسه دیگه هرچی قهر کردم و تو خودم ریختم 

2706