2737
2734
عنوان

شوهرای شماهم اینطورین؟😑😏

594 بازدید | 38 پست

ما دوماهه که ازدواج کردیم...شوهرم خوبه و مهربونه ازش راضیم فقط ایرادی که داره به شدت روی خانوادش تعصب داره و بعضی جاها واقعا تعصب بیجا داره...و اینکه هر روز میخواد بره خونشون سر بزنه😑

میدونم یه مقداری حساسیت خودمم هس که باعث کدورت بینمون میشه

ولی تو این دوماه اندازه به سال ازخانوادش بدی دیدم

پس حق دارم حساس باشم که شوهرم انقد خانوادشو دوس داره

میخوام بدونم همه مردا همینن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اول جدا شدن از خونه مادر پدر هميتطوره

بنظرم باهاش همراه شو و اصلا اصلا جبهه نگير

من همسرم هر روز دوس داشت ببينشون و دلش تنگ ميشد

اصلا بهش اجازه ندادم تنها بره چون عادتش ميشد

ي روز خودش نميگفت من ميگفتم بيا بريم در خونشون يا مغازشون ببينيمشون

بعد چن ماه عادي عادي شد هفته ي باز ميبينشون

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
بخدا عصابم ریخته بهم هر روز مامان و باباش یه بازی در میارن که ما بحثمون شه شوهرمم ک کلا میگه اونا ب ...

کم کم قلقشو بگیر دستت

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
بخدا عصابم ریخته بهم هر روز مامان و باباش یه بازی در میارن که ما بحثمون شه شوهرمم ک کلا میگه اونا ب ...

بخدا اولشه شوهره من اول میرفت پایین بعد میومد غذا میخوردمیرفت پایین الان از خداشه تنها تو خونه باشه مام تباشیم😁😁😁 اگرم بره نیم ساعته میاد تندم نمیره

اول جدا شدن از خونه مادر پدر هميتطوره بنظرم باهاش همراه شو و اصلا اصلا جبهه نگير من همسرم هر روز د ...

مثلا دیروز تاحالا نرفته امشب گف فردا صبح میرم یه سر بزنم

من ک نمیتونم صبح جمعه باهاش برم که تنها نره مجبورم بگم برو

2706