2733
2739

تا اونجایی اطلاع دارم اون هم از دوستان که تو سایتن که عوارضش برای ۱۰ ۲۰ سال جلوتره و اینکه چون تغییر ژن میده ساختنش سخته 

بنظرتون دانشمندا چه راه حلیو در پیش میگیرن 

اینجور که دنیا امن نمیمونه 

تو تاپیک ازین حرفای بیفایده نزدین که ها میمیریم میریم واقعیته و بدبختیه و ازین خزعبلات گوشم پره از این حرفا 

لطفا فقط اگه خبر جدید و موثفی دارین بگین ممنونم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم واکسن چند شرکت ساخته شده نتایج نشون داده پادتن هم تولید میکنن و باعث افزایش ایمنی میشن الانم مرحله فاز اخرن که ببیین روی جمعیت زیاد عوارض خاصی داره یا نه از انتهای پاییز هم در خیلی از کشورها در دسترسه!تسترس نداشته باش!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

من که همه زندگیم رفت رو هوا با اومدن کرونا

خیلی ناراحتم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738
اینو منم دیدم ولی کی در دسترس عموم قرار میگیره؟ کی میرسه ب دست ما؟

فعلا که اصلااا خبری نیست این حرفای چرت دولت قبول نونید خاله من میگ فقط دارن جو اردم نگ میدارن والا هیچ خبری نیس

مامان دوقلوها🦋

من شنیدم روسیه درستش کرده ومهرماه برای همه مردم خودش رایگان تزریق میشه وبرای بچه های زیر۱۸سال نمیزنن تابرای اوناهم واکسنش درست بشه درضمن گفتن بچه هازیادنمیگرن فعلابرای بزرگاست 

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
اینو منم دیدم ولی کی در دسترس عموم قرار میگیره؟ کی میرسه ب دست ما؟

تا دولت درخواستشو نده که حتی وارد بازارشه که به دستمون نمیرسه انگار میخوان بمونن تا واکسن ایرانی مراحلش کامل شه که خیلی طول میکشه

خدایا خیلی شکرت   

روس ها ک خیلی از واکسنشون راضی بودن و با اعتماد ب نفس کامل میگفتن از مرداد شروع ب واکسینه میکنن ولی مینو محرز گفت ک اینا الکیه و همش شو هست

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
من که همه زندگیم رفت رو هوا با اومدن کرونا خیلی ناراحتم

الهی خدا کمکت عزیزم وضع همه همینه همه چیز دست خداست بهش اعتماد و توکل کن

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2706