2737
2739
عنوان

هر چی از دهنمون دراومد به هم گفتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 119 پست
مطمئنم اگر پدر داشتم این اتفاقات نمی افتادن. از درون غم دارم شاید توی ظاهر با همه خندان باشم اما.. ...

تو لاک قربانی نرو... اون حمایت پدری رفته... بپذیر...

اما همسرت با سیاست و درایت میتونه اونقدر بهت محبت کنه که غم پدرت خیلی کمرنگ بشه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین الناز جان ‌... من در این دو صفحه اخیر یک مسیر تربیتی رو در موردت طی کردم... تو به من تند ...

درسته ، چشم ... می‌دونم که خیلی برام سخته تغییر این مدلی اما تلاشم رو خواهم کرد. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو لاک قربانی نرو... اون حمایت پدری رفته... بپذیر... اما همسرت با سیاست و درایت میتونه اونقدر بهت م ...

پذیرفتم اما دلم شکسته. این حق من نبود که تو این سن پدر جوونم بمیرع

فکر نکنم ... از همسرم بعیده . تاحالا محبت زیادی ازش ندیدم ،    ولی می‌خوام خودمو تغییر بدم. بقول شوهرم بچه بازی ... بسه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
درسته ، چشم ... می‌دونم که خیلی برام سخته تغییر این مدلی اما تلاشم رو خواهم کرد. 

اشکالی نداره... این مسیر افت و خیز داره... من هم راحت به این نقطه از صبر و درایت نرسیدم.

اگر گاهی اشتباه کردی اشکالی نداره... ناامید نشو...دوباره تلاش کن...راه های متفاوت رو امتحان کن. این گفتگوی امشب یک مثال بود..‌‌ تو به فراخور شرایط این مثال رو تغییر بده...‌ این راه نشد، یک راه دیگه...

با صبر و پایمردی ان شاءالله حل میشه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
فک نمیکنم بزنه۰😁😁😁😶

اونجوری جدی نبود که بخواد بره تو فاز قهر واینا... میزه حتما. مطمین هستم 

اشکالی نداره... این مسیر افت و خیز داره... من هم راحت به این نقطه از صبر و درایت نرسیدم. اگر گاهی ا ...

ممنون انشاالله، التماس دعا دارم

پذیرفتم اما دلم شکسته. این حق من نبود که تو این سن پدر جوونم بمیرع فکر نکنم ... از همسرم بعیده . ...

دل شکستگی ات رو درک میکنم. تو بگو من با این همه صبر و محبت که در حق شوهرم کردم، حقم بود مطلقه بشم؟؟؟

من ۱۲ ساااااااااااال زندگی کردم. خیلی خیلی همسرم رو دوست داشتم. جون کندم برای زندگیم...پر از احساس و زنانگی بودم... حقم بود مطلقه بشم و الان تو ۳۸ سالگی، نه شوهری

نه بچه‌ای

نه زندگی ای؟؟؟

من یک بچه هم از دست دادم تو اون زندگی. پسرم به دنیا اومد و همون لحظه زایمان فوت کرد. حق من بود این مصیبت رو ببینم؟؟؟

ببین دنیا معلوم نیست حسابش چه‌جوریه... فقط خدا میدونه...

کاملا معلومه از مرگ پدرت خشم داری... ولی این خشم رو به صورت درست مثل ورزش و غیره تخلیه کن و ناراضی نباش... چون اتفاقات دنیا و تصمیمات خداوند، چه بخواهیم و چه نخواهیم، رخ میده... نپذیرفتنش و ناحق دونستنش فقط ما رو خشمگین میکنه...

شاید خیلی از این خشم ها رو ناآگاهانه سر همسرت فرود میاری...

به من بگو حضرت فاطمه حقش بود که پدر نازنینی چون حضرت محمد رو از دست بده؟؟؟

ولی اون حضرت هیچ وقت گلایه نکردند... چون دنیا همینه...

مرگ

بیماری

ضرر مالی

رنج

طلاق

و ...

جروی از زندگیست... باید بپذیریم...

پس من هم بگم بسیاری از دوستانم که یک چهارم من فهم و شعور و زندگی داری و محبت و گدبانوگری و ... نداشته اند چرا زندگی‌شون پایداره و زندگی من اینجوری شد؟؟؟

دیگه وقتی تمام تلاشم رو کردم این دیگه خواست خداست. و باید بپذیرم....

2738
دل شکستگی ات رو درک میکنم. تو بگو من با این همه صبر و محبت که در حق شوهرم کردم، حقم بود مطلقه بشم؟؟؟ ...

👍👍👍👍 موافقم . ممنون از توضیحات خوبت. خیلی ناراحت شدم برای زندگی تون .‌الان که به چند سالی بینتون فاصله افتاده ، نمیشه برگردید و از نو بسازید؟ الان حتما قدرتونو بیشتر می‌دونه چون نبودتونو حس کرده دیگه

👍👍👍👍 موافقم . ممنون از توضیحات خوبت. خیلی ناراحت شدم برای زندگی تون .‌الان که به چند سالی بینتون ...

نه اون بر مرکب غرور و جهل سواره و حالا حالا ها پیاده نمیشه. قدر من رو ندونست و نخواهد هم دونست...

چاره ای ندارم به جز اینکه به قول سعدی :

بنشینم و صبر پبش گیرم

دنباله‌ی کار خویش گیرم...

نه اون بر مرکب غرور و جهل سواره و حالا حالا ها پیاده نمیشه. قدر من رو ندونست و نخواهد هم دونست... چ ...

انشاالله هر چی به  صلاح تونه براتون رقم بخوره 😔😔😔

انشاالله هر چی به  صلاح تونه براتون رقم بخوره 😔😔😔

ان‌شاءالله

قدر زندگیت رو بدون... حیفه...

من الان گاهی دلم برای همون زنگی که گفتی ایشالا فردا همسرت بهت میزنه، تنگ میشه...

کسی نیست که زنگ بزنه و خبرم رو بگیره...

گاهی دلم برای یک آغوش مردانه و امن، تنگ میشه...

برای یک کلام با محبت...

حتی رابطه زناشویی...

قدر این نعمات رو که داری بدون

ان‌شاءالله قدر زندگیت رو بدون... حیفه... من الان گاهی دلم برای همون زنگی که گفتی ایشالا فردا همسرت ...

چشم انشاالله شماهم بهترین ها برات رقم بخوره

چشم انشاالله شماهم بهترین ها برات رقم بخوره

ممنونم. شما هم برام دعا کن.

ممنونم. شما هم برام دعا کن.

محتاجم به دعا،

2706